Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku

Opiekun marki - Brand Manager

Szukamy osoby odpowiedzialnej za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, mających tworzyć wizerunek marki na danym rynku. Twoim zadaniem będzie utrwalanie bądź też poprawianie ich pozycji, zwiększanie efektywności sprzedaży i rozpoznawalności.

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie i realizację strategii marketingowej w wymiarze wizerunkowym i finansowym,
  • Proaktywne monitorowanie i analizę danych rynkowych dotyczących branży, potrzeb konsumentów, działań konkurencji, aktywne śledzenie trendów społecznych i konsumenckich,
  • Przygotowywanie koncepcji rozwoju nowych produktów,
  • Badanie i analiza skuteczności i stopnia realizacji podejmowanych działań.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Brand Manager (lub stanowisku o podobnym zakresie obowiązków)
  • Doświadczenie w procesie rozwoju nowych produktów będzie dodatkowym atutem,
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań reklamowych, pozyskiwaniu informacji na temat grup docelowych, przeprowadzaniu badań rynku produktów,
  • Zrozumienie kontekstu biznesowego swoich działań, zwłaszcza perspektywy sprzedażowej,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, chęć do pracy z danymi oraz praktyczna znajomość MS Excel,
  • Umiejętność efektywnego przygotowywania i prowadzenia prezentacji,
  • Proaktywność, kreatywność, nastawienie na innowacyjne pomysły i rozwiązania,
  • Samodzielność, zaangażowanie i nastawienie na realizację ambitnych celów,
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność przekonywania innych do swoich racji,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zaangażowania.
  • systematyczne premie za dobrze wykonaną pracę;
  • przyjazną atmosferę i fajne miejsce pracy w szybko rozwijającej się firmie;
  • możliwość rozwoju - uczestnictwo w różnego rodzaju konferencjach i szkoleniach.
  • elastyczność dotyczącą formy zatrudnienia.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Klimat
    Niewymuszona atmosfera i nowoczesny, niezawodny sprzęt. To wszystko czyni naszą pracę komfortową i bezstresową. A to z kolei przekłada się na jeszcze lepsze efekty.
  • Projekty
    Wymagające i angażujące projekty sprawiają, że praca jest tym bardziej wciągająca. Dlatego szukamy zleceń, które są wyzwaniem i pokazują cały potencjał naszych umiejętności.
  • Rozwój
    Inspirujące projekty, udział w targach, konferencjach i szkoleniach- to nieodłączne elementy naszej profesji. Pracując z nami w zespole, masz możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju.
  • Zespół
    Naszą firmę tworzy młody, ambitny i pełen pasji zespół. Stając się jego częścią, odkrywasz w sobie pokłady kreatywności i talenty, o które wcześniej siebie nie podejrzewałeś.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!