Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku

Grafik komputerowy

Jesteś kreatywną osobą, która nie boi się wyzwań? Cały pakiet Adobe masz w jednym palcu? Pinterest lub Behance to Twoja strona startowa w przeglądarce? Poszukujemy osoby na stanowisko grafika komputerowego do pracy stacjonarnej w biurze naszej firmy. Napisz do nas!

Zakres obowiązków

  • projektowanie graficzne materiałów do druku i Internetu,
  • tworzenie identyfikacji wizualnej firm i instytucji oraz grafik i kreacji dla Social Media,
  • współpraca z programistami Front-End.

Wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku grafik komputerowy,
  • rozwinięty zmysł estetyczny,
  • pasja do tworzenia i kreatywność;
  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign) i/lub CorelDraw,
  • doświadczenie w przygotowaniu materiałów do druku,
  • umiejętność optymalizacji obrazów na potrzeby Internetu,
  • doskonała umiejętność organizacji czasu pracy i zdobywania informacji,

Mile widziane

  • umiejętność rysunku odręcznego oraz obsługi tabletu graficznego,
  • znajomość zagadnień marketingowych,

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania,
  • systematyczne premie za dobrze wykonaną pracę,
  • przyjazną atmosferę i fajne miejsce pracy w szybko rozwijającej się firmie,
  • pracę przy odpowiedzialnych i dużych projektach,
  • możliwość rozwoju - uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach, kursach, wyjazdach na targi i konferencje branżowe,
  • elastyczność dotyczącą formy zatrudnienia.

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Klimat
    Niewymuszona atmosfera i nowoczesny, niezawodny sprzęt. To wszystko czyni naszą pracę komfortową i bezstresową. A to z kolei przekłada się na jeszcze lepsze efekty.
  • Projekty
    Wymagające i angażujące projekty sprawiają, że praca jest tym bardziej wciągająca. Dlatego szukamy zleceń, które są wyzwaniem i pokazują cały potencjał naszych umiejętności.
  • Rozwój
    Inspirujące projekty, udział w targach, konferencjach i szkoleniach- to nieodłączne elementy naszej profesji. Pracując z nami w zespole, masz możliwość ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju.
  • Zespół
    Naszą firmę tworzy młody, ambitny i pełen pasji zespół. Stając się jego częścią, odkrywasz w sobie pokłady kreatywności i talenty, o które wcześniej siebie nie podejrzewałeś.

Call to action

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!
Pozwól nam stworzyć nowoczesny wizerunek Twojej firmy w Internecie.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!