2 miejsce wśród najlepszych wykonawców stron Internetowych w 2017 roku - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
 • Najlepsze firmy projektujące strony www

  Najlepsze firmy projektujące strony www

2 miejsce wśród najlepszych wykonawców stron Internetowych w 2017 roku

Kolejny sukces! Tak śmiało można powiedzieć o zdobyciu przez naszą firmę 2 miejsca w konkursie na najlepszych wykonawców stron Internetowych 2017 roku. Drugie miejsce na podium zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i pozostawia pewien niedosyt co z pewnością wpłynie na jeszcze większą jakość naszych usług - które jak wskazują wyniki, z roku na rok są na coraz wyższym poziomie. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za możliwość rywalizacji w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy również zwycięzcy utrzymania ubiegłorocznej pozycji i ostrzegamy... jesteśmy coraz bliżej!

Wyniki konkursu na najlepszych wykonawców stron Internetowych w 2017 roku Źródło: 5 najlepszych wykonawców stron www w 2017 roku

 

Opinia organizatorów:

Firma wykonuje bardzo ładne strony internetowe, które dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych. Uzyskała najlepszą notę za kreatywność zrealizowanych projektów. Wysoko oceniliśmy jakość kodu i bezpieczeństwo wykonanych stron internetowych.

Co ich wyróżnia: Kreatywność oraz duża dbałość o jakość realizowanych projektów.

 

google logo

Poniżej kryteria oceny firm i realizacji:

 1. Jakość strony portfolio firmy projektującej strony internetowe

  Ocenialiśmy wygląd, a także zakres informacji, które znajdują się na stronie firmy. Sprawdzaliśmy czytelność i łatwość dostępu do wykonanych realizacji oraz kontaktu z firmą.

 2. Test wykonanych stron w niezależnym narzędziu Google PageSpeed Insights

  Narzędzie weryfikuje szybkość stron, dostępność dla urządzeń mobilnych oraz zgłasza uwagi, aby poprawić jakość strony. Narzędzie zwracało wynik w postaci punktacji, którą później uwzględniliśmy przy ocenie całkowitej.

 3. Wygląd wykonanych stron

  Oceniliśmy projekty firmy pod względem estetyki i czytelności.

 4. Responsywność wykonanych stron

  Sprawdziliśmy jak w praktyce zachowują się strony wykonane przez zgłoszone firmy w urządzeniach mobilnych.

 5. Bezpieczeństwo stron

  Zweryfikowaliśmy stosowanie się firmy do naszych zaleceń bezpieczeństwa, które przedstawiamy na szkoleniach i w dokumentacji.

 6. Różnorodność przesłanych realizacji

  Oceniliśmy kreatywność uczestników za realizację zgłoszonych stron. Strony ciekawsze pod względem modyfikacji i zastosowania różnych technologii były wyżej oceniane.

 7. Jakość kodu (walidacja kodu HTML)

  Sprawdziliśmy wykonane strony przy pomocy niezależnego narzędzia validator.w3.org. Ilość błędów i ich priorytet był przeliczany wg opracowanego przez nas algorytmu, a następnie wyrażany w postaci określonej ilości punktów.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych