Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
 • Tworzenie artykułu związanego z marketingiem internetowym

Blog

Aktualności oraz baza wiedzy
 • Newsletter ...czyli między reklamą a listem od przyjaciela

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.11.27

  Newslettery mają szansę wywoływać uśmiech na twarzach klientów, pamiętać jednak należy o podstawowych zasadach marketingowego savoir vivre’u, choć niektórym wydaje się, że takie pojęcie nie istnieje. Dopiero te zasady, w połączeniu z profesjonalnymi narzędziami i doświadczeniem, gwarantują sukces kampanii. Zachęcamy do korzystania z naszych umiejętności, ponieważ samodzielne działania marketingowe są reklamą często ryzykowną, wywołującą efekt odwrotny do zamierzonego.

 • XIII TARGI EHANDLU

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.11.22

  Kolejny już raz mieliśmy okazję uczestniczyć w Targach eHandlu, które odbyły się w Warszawskim Centrum EXPO XXI. E-commerce’owe firmy z całej Polski przedstawiały tego dnia swoje oferty, a całość uzupełniały wykłady, pozwalające na zdobycie informacji, dotyczących współczesnej sceny handlu elektronicznego, a także poruszające kwestie obecnie panujących problemów w branży i sposobów ich rozwiązywania.

 • Czym jest Certyfikat SSL? Dlaczego warto z niego korzystać?

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.06.06

  Z artykułu dowiesz się najważniejszych rzeczy na temat Certyfikatów SSL – o tym czym są, jakie są ich rodzaje oraz kiedy i dlaczego przydadzą się Twojej witrynie. We wpisie poruszę także ważną dla wielu właścicieli stron kwestię – wpływ Certyfikatu SSL na pozycję strony w wynikach wyszukiwania Google.

 • 2 miejsce wśród najlepszych wykonawców stron Internetowych w 2017 roku

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2017.03.25

  Kolejny sukces! Tak śmiało można powiedzieć o zdobyciu przez naszą firmę 2 miejsca w konkursie na najlepszych wykonawców stron Internetowych 2017 roku. Drugie miejsce na podium zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i pozostawia pewien niedosyt co z pewnością wpłynie na jeszcze większą jakość naszych usług - które jak wskazują wyniki, z roku na rok są na coraz wyższym poziomie. Dziękujemy organizatorom i uczestnikom za możliwość rywalizacji w tym prestiżowym konkursie. Gratulujemy również zwycięzcy utrzymania ubiegłorocznej pozycji i ostrzegamy... jesteśmy coraz bliżej!

 • Copywriting - tekst na stronę internetową.

  Newsy
  |
  opublikowane:
  2016.12.06

  Copywriting określa się jako profesjonalne pisanie tekstów i haseł reklamowych. Obejmuje redakcję tekstów na stronie internetowej, haseł i sloganów reklamowych, tekstów na ulotkach i w katalogach, w skrócie - szeroko pojętych materiałów promocyjnych.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!