Realizacja strony internetowej - Carter - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Carter

Carter, czyli dawne Luxury Travel, to największe i najstarsze w Polsce biuro turystyki luksusowej (działa od 2003 roku). To firma, która projektuje, planuje i w najlepszym stylu realizuje podróże dla swoich klientów. Wszystko polega na tym, by klient wypowiedział jedynie swoje życzenia dotyczące podróży, wyraził swoje potrzeby. Carter zaplanuje mu idealnie dostosowaną podróż i zapewni atrakcje całkowicie oryginalne, niepowtarzalne i luksusowe. Każda oferta firmy Carter jest zindywidualizowana i szczegółowo dopasowana do klienta.

Nasze zadanie

Udało nam się stworzyć witrynę minimalistyczną i jednocześnie efektowną, bogatą. Nie przepełnioną mimo dużej ilości contentu, a przestrzenną i “lekką”. Podstrony i sekcje powstały w sposób szczegółowo przemyślany, dzięki czemu łatwo odnaleźć potrzebne informacje ofertowe. Użyliśmy licznych skryptów i animacji, aby uczynić stronę jeszcze ciekawszą. To dobra podstawa do pozycjonowania. Będzie dostępna w dwóch językach (polskim i angielskim). Wyposażona jest w ponadstandardowe aplikacje, doskonale prezentuje się na urządzeniach mobilnych, jest w pełni zgodna z wytycznymi UX designera.

opublikowane:
2020.02.27

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych