Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Copywriting - tekst na stronę internetową

Czym jest copywriting?

Copywriting określa się jako profesjonalne pisanie tekstów i haseł reklamowych. Obejmuje redakcję tekstów na stronie internetowej, haseł i sloganów reklamowych, tekstów na ulotkach i w katalogach, w skrócie - szeroko pojętych materiałów promocyjnych.

Zadaniem copywritera jest przekazanie za pomocą opracowanego tekstu niezbędnych informacji na temat marki, proponowanych usług i oferty produktów w taki sposób, aby przyciągnąć odbiorców. Na pozór nic trudnego. Przecież każdy jest w stanie opracować tekst z zakresu swojej działalności. Nic bardziej mylnego. Właściwie zredagowany tekst na stronę internetową wymaga kreatywności, zaangażowania, wiedzy merytorycznej na temat produktu i potrzeb rynkowych oraz narzędzi marketingu internetowego. Jednym słowem - ciężkiej pracy wspartej doświadczeniem i wiedzą teoretyczną.

copywriting

Copywriting a pozycjonowanie.

Postawmy sprawę jasno! Nie wystarczy jedynie poprawnie zredagowany tekst, aby strona internetowa odniosła sukces w sieci! Nawet zrozumiale przekazane informacje nie zagwarantują popularności strony www bez optymalizacji treści pod względem pozycjonowania. Dlaczego?

Algorytm Google na podstawie różnych współczynników przypisuje danej stronie internetowej odpowiednią pozycję w wyszukiwarce. Fakt ten zmusza copywritera do redagowania tekstów na stronę www w specyficzny sposób. Przede wszystkim należy orientować się, jakie frazy SEO pozwolą na osiągnięcie dobrych pozycji. Są to potencjalne słowa, które użytkownik Internetu wpisze w wyszukiwarce, szukając informacji o usługach lub produktach. Istotne jest także umiejscowienie słów kluczowych i ich określona liczba w tekście oraz unikalność redagowanego materiału.

Wniosek jest jeden. Dobrze napisany tekst na stronie internetowej jest jedną z determinant osiągnięcia wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego copywritingu. Zwrot inwestycyjny z pewnością przewyższy koszty poniesione za zredagowanie fachowego tekstu na stronę internetową.

copywriting

Zalety copywritingu

Umiejętnie zredagowany tekst na stronie internetowej jest jednym z gwarantów jej sukcesu. Składa się na to kilka czynników.

 1. Pokaże Twoje atuty.

  Dobrze napisany tekst przedstawi Twoje usługi lub produkt w odpowiednim świetle. W taki sposób, w jaki tego oczekujesz i tak, aby pozyskać szerokie grono odbiorców. A oryginalny pomysł na tekst sprawi, że Twoja marka zostanie zaprezentowana w sposób niebanalny i przyciągający uwagę użytkowników Internetu.

 2. Zapewni odpowiednie pozycjonowanie

  Właściwie zredagowany tekst na stronie internetowej z uwzględnieniem znajomości zasad pozycjonowania sprawi, że Twoja strona internetowa osiągnie w wyszukiwarce satysfakcjonującą pozycją.

 3. Przyciągnie uwagę klientów i zwiąże ich z Twoją marką.

  Błyskotliwy i chwytliwy materiał już od pierwszych słów z pewnością zainteresuje użytkownika i sprawi, że Twoja strona zostanie natychmiast dostrzeżona.

 4. Wzbudzi zaufanie i dobrą opinię.

  Tekst interesujący, poprawnie zredagowany pod względem językowym i stylistycznym zostanie dobrze odebrany i pozytywnie wpłynie na ocenę całokształtu Twojej działalności.

Wniosek?

Warto zainwestować w profesjonalne usługi copywritera i namacalnie doświadczyć korzyści wynikających z jego pracy.

copywriting

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych