Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Copywriting

Dlaczego treść jest ważna?

Treści reklamowe muszą by napisane w odpowiedni sposób - potencjalny klient może zdecydować się wybrać ofertę która będzie przedstawiona jasno i przejrzyście, w przystępny sposób. Nasz copywriter zadba o to Kreatywność oraz odpowiedni warsztat

Jak copywriting może pomóc Twojej firmie?

Odpowiednio zbudowany wizerunek firmy to jedna z kluczowych kwestii w przypadku strony internetowej. Aby o niego zadbać należy przedstawić klientowi 

SEO Copywriting

Tworzenie treści czyli Copywriting to nie tylko budowanie tekstu który przedstawi w odpowiedni sposób Twoją markę i jej ofertę. Ważnym zagadnieniem w przypadku tworzenia tekstów na potrzeby strony internetowej jest Copywriting skierowany w stronę odpowiedniego pozycjonowania strony ze względu na treść. Specjalista który pisze takie teksty musi zwrócić uwagę na odpowiednią strukturę treści, wzbogacanie nagłówków słowami kluczowymi oraz wiele innych czynników dzięki którym wyszukiwarki za indeksują naszą stronę na wyższej pozycji.

Tłumaczenie tekstów 

W naszej ofercie znajdziesz również przygotowanie specjalistycznych tłumaczeń na wiele języków. Nasi tłumacze to wykwalifikowani specjaliści, którzy sprawnie i fachowo dokonują przekładu zarówno wszelkiego rodzaju tekstów jak i dokumentów. Każde tłumaczenie jest wykonywane indywidualnie przez wybranego specjalistę. Tak aby dopasować jego jakość do Twoich wymagań. Co wyróżnia nasze tłumaczenia? To dokładność i rzetelność, dbamy o to żeby wykonywane przez nas tłumaczenia były nie tylko poprawne merytorycznie, ale także stylistycznie. Dzięki kompleksowej ofercie tworzenia tekstów i tłumaczeń jesteśmy w stanie przygotować materiały do strony internetowej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych