Tworzenie treści na stronę internetową, teksty reklamowe - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Copywriting

Prawdą jest, że nikt tak dobrze jak Ty nie wie, z czego składa się Twoja firma, jakie ma zalety i w jaki sposób przedstawić najważniejsze jej atuty. Jednak do napisania tekstów reklamowych potrzeba czegoś więcej niż tylko znajomości swojej branży i języka polskiego. Umiejętność nienatrętnego stosowania słów kluczowych, stylistyczna poprawność i jednoczesne bycie “catchy” wcale nie są takie proste, dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty!

Kim jest copywriter?


To osoba wykształcona językowo. Osoba doświadczona w pisaniu tekstów w ogóle, ale również w pisaniu tekstów reklamowych. Copywriter wie, jak pisać, by zainteresować czytelnika, by wywołać w nim odpowiednie emocje, zbliżyć do siebie potencjalnego klienta i zachęcić do skorzystania z opisywanych przez siebie usług. To człowiek wrażliwy na błędy językowe, na staranność i poprawność gramatyczną. Sami nie zawsze wiemy, jak pisać, by było ciekawie. Nie zawsze wiemy, czy nasza znajomość interpunkcji jest zadowalająca. Warto poprosić o korektę - przecież tekst na Twojej stronie internetowej mówi o Tobie bardzo wiele! Niech zawiera on rzeczywiście najważniejsze informacje, niech będzie konkretny, poprawnie napisany i intrygujący.

Czy tylko o styl tu chodzi?


Nie. Zdecydowanie nie. Copywriter zajmuje się także optymalizacją Twojej witryny poprzez treść. Wie, jakich słów kluczowych użyć, by algorytmy polubiły ją i umieszczały na wysokich pozycjach w wynikach Google’a. To nie jest proste. Często spotkać się można z treściami tak zachwaszczonymi słowami kluczowymi, że tekst staje się niezrozumiały i przesycony błędami powtórzeniowymi. Nie trzeba tego robić. Nie chodzi o ilość, ale o jakość.

Poliglota? Tłumaczenia?


Copywriting to nie tylko sprawne posługiwanie się językiem rodzimym i językiem SEO. Na usługi tego typu składają się także tłumaczenia Twoich treści na języki obce. Czy chcesz, aby Twoja witryna miała kilka wersji językowych? Proponujemy opiekę nad tekstami nie tylko w zakresie tworzenia, korekty i redakcji, ale również w zakresie tłumaczeń. Zaufaj naszym specjalistom. Odezwij się i zapytaj o ofertę!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych