Realizacja strony internetowej - Discover Europe - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Discover Europe

Discover Europe to konkurs fotograficzny organizowany przez Erasmus Student Network dla studentów z całej Europy. W tym roku odbywa się on po raz 17, a jego motywem przewodnim jest - tradycyjnie - Stary Kontynent. Studenci dzielą się swoją wizją Europy w formie zdjęcia. Jak piszą organizatorzy, celem konkursu jest “ukazanie współczesnego oblicza Europy nie po to, by dzielić, ale po to, by nawiązać międzykulturowy dialog i otwierać nowe furtki przed aspirującymi fotografami z całego kontynentu".

Nasze zadanie

Chodziło o stworzenie prostej, przyjaznej i intuicyjnej witryny, wyposażonej przede wszystkim w opcję wgrywania zdjęć z poziomu użytkownika. Dzięki niej każdy wchodzący na stronę w łatwy sposób może dodać swoje zgłoszenie i tym samym wziąć udział w konkursie. Wgrywanie zdjęć możliwe jest zarówno ze zwykłego, stacjonarnego komputera, jak i z urządzeń mobilnych. Ważna była obecność galerii, złożonej z dodawanych automatycznie prac użytkowników tak, by każdy, nawet niezalogowany użytkownik, mógł zapoznać się z poziomem prac. Strona ma prosty formularz zgłoszeniowy, dwie wersje językowe (polską i angielską) oraz opcję zwiększania fontu skierowaną do osób słabiej widzących.

opublikowane:
2020.02.27

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych