Do trzech razy sztuka, czyli… bcweb.pl po raz trzeci na drugim! - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Do trzech razy sztuka, czyli… bcweb.pl po raz trzeci na drugim!

OpenSolution to firma tworząca systemy Quick.Cms oraz Quick.Cart, czyli jedne z najbardziej popularnych systemów do tworzenia stron i sklepów internetowych w Polsce. Co mamy z nimi wspólnego? Chyba nietrudno się domyślić znając branżę, w której działamy od wielu lat.

Open Solution to nasz partner, dzięki któremu wykonaliśmy setki stron i sklepów internetowych. To także organizator konkursu, który w tym roku po raz kolejny ocenił tysiące istniejących serwisów internetowych, by wskazać najlepsze i - ostatecznie - trzeci rok z rzędu przyznać nam w tym rankingu drugie miejsce.

Mówiąc precyzyjniej, przejrzano 25 625 serwisów internetowych. To znaczny progress w porównaniu z rokiem poprzednim, kiedy wzięto pod lupę niecałe 13 tysięcy. Nie ma się co dziwić, coraz bardziej przenosimy życie i reklamy do Internetu, zatem niemal każdy dziś potrzebuje strony internetowej, jest ich coraz więcej. Specjaliści mieli co oceniać, to jasne. My, jako twórcy stron i serwisów, kreatorzy internetowej reklamy, mamy się z czego cieszyć. To dzięki naszym Klientom mamy ogromne pole do popisu i możemy robić to, co tak kochamy - tworzyć, programować, wymyślać, projektować, pisać, rozwijać skrzydła i dzielić się tym z innymi. To dzięki ludziom, którzy nam zaufali, kolejny rok z rzędu mogliśmy pokazywać światu efekty naszej pracy i pomagać Klientom w rozwoju firmy i świetnej prezentacji w sieci. To szczęście robić coś i być w tym dobrym. Dzięki konkursowi kolejny raz utwierdziliśmy się w przekonaniu, że to co robimy ma sens i zostaje docenione. Kłaniamy się!

Załoga bcweb.pl

OpenSolution oceniało serwisy według konkretnych kryteriów. Ważna była estetyka, czytelność prezentowanej oferty, nowoczesność projektu, kreatywność, a także - bardziej technicznie - działanie stron na urządzeniach mobilnych, różnorodność zastosowanych technologii i wdrażanie wszelkich zaleceń bezpieczeństwa. Naszą pozycję uzasadniono następująco:

“Firma wykonuje bardzo ładne strony internetowe, które dobrze wyświetlają się na urządzeniach mobilnych. Uzyskała najlepszą notę za kreatywność zrealizowanych projektów. Wysoko oceniliśmy jakość kodu i bezpieczeństwo wykonanych stron internetowych”.

Dziękujemy!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych