Realizacja sklepu internetowego - Dobre Pudełko - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Dobre Pudełko

Dobre pudełko, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się produkcją dobrych pudełek! To firma, która tworzy opakowania/pudełka na pizze, burgery, sosy etc., czyli na wszelkie potrawy, które zamawiamy z dostawą lub bierzemy na wynos. Dobre pudełko jest firmą rodzinną i istnieje na rynku już 25 lat. Ta imponująca liczba świadczy o znajomości branży i produkcji pudełek naprawdę wysokiej jakości - z tektury 3,5 i 7-warstwowej, mikrofali i tektury litej. Przekłada się to na tysiące zamówień nie tylko w Polsce, ale i w krajach sąsiadujących.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy sklep internetowy, w którym klienci Dobrego pudełka, czyli głównie firmy gastronomiczne, będą mogły w sposób wygodny, szybki i prosty zamawiać opakowania. Zaprojektowaliśmy całość począwszy od logo, a kończąc na poszczególnym wyglądzie sekcji i podstron. Stworzyliśmy przyjazną, minimalistyczną witrynę, która w czytelny i intuicyjny sposób pomoże dokonać zakupów, a także dowiedzieć się o najczęściej kupowanych produktach, promocjach czy nowościach.

opublikowane:
2019.07.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych