Our site uses cookies for statistical, advertising and functional purposes. You can adjust cookie storing in your browser’s settings.

Book-style calendars for companies

Klasyczny kalendarz w Twoim stylu

Obok nowoczesnych i czysto wirtualnych rozwiązań dla Twojej firmy proponujemy również formy bardziej klasyczne – najwyższej jakości kalendarze książkowe, które pozwolą Ci w sposób tradycyjny panować nad czasem i nie stawiać zbyt wysokich wymagań swojej pamięci. Ceniąc wolność i indywidualizm naszych klientów dobraliśmy ofertę, która pozwoli na samodzielny wybór i własnoręczne zaprojektowanie kalendarza - sam zdecyduj, jaki format ma mieć kalendarz, ile miejsca potrzebujesz na własne notatki, jakie dodatki do swojego prywatnego terminarza są Ci niezbędne. Skomponuj szatę graficzną i okładkę. To proste i nie wymaga dużych nakładów Twojego czasu i energii – wystarczy pięć minut. A może potrzebujesz pomocy? Jeśli chcesz, możemy wykonać projekt za Ciebie.

Proponujemy kalendarze książkowe, które poza standardowymi informacjami na temat imienin i świąt, zawierają mapy, strefy czasowe, aforyzmy czy skróty kalendarzy z lat minionych i przyszłych. Wiemy, że kalendarz jest notatnikiem, który ma obowiązek w nienagannym stanie prezentować się przez cały rok, dlatego zwracamy szczególną uwagę na jego solidność, wysoką jakość, elegancję i staranność wykonania. Dajemy Ci możliwość zdecydowania, z jakiego materiału będzie wykonany Twój kalendarz. Od Ciebie zależy oprawa i kolorystyka. Dodatkowo, forma książkowa kalendarza spełniać może nie tylko funkcję spotkaniowego przypominacza i listy obowiązków do wypełnienia, ale także osobistego notatnika, w którym będziesz się dzielił swoimi przeżyciami.

Kontakt

Contact us

Marketing Agency Filip Bartnicki
+48504 418 904
MON - SAT 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Do you want to start?

We’re waiting for your message!

the information about the administrator and data processing
the information about the administrator and data processing