Kampanie Facebook Ads - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Kampanie Facebook Ads

Czym jest?
Kampanie Facebook Ads to reklamy prowadzone na wszystkich placementach platformy Facebook oraz Instagram.
Chcesz, aby Twoje posty zobaczyło więcej osób? A może zastanawiasz się jak pozyskać nowych klientów? To wszystko jest możliwe, nawet jeśli nie masz rozbudowanej sieci followersów na swoim Fanpage’u.

Facebook to nie tylko skupisko młodzieży! Na flagowej platformie Marka Zuckerberga najbardziej aktywne są osoby powyżej 35 roku życiu. Decydując się na kampanie Facebook Ads, możesz dotrzeć do 18 milionów aktywnych użytkowników w Polsce.

lupa

Jak to możliwe?
Uruchomimy Twoją kampanię, zajmiemy się jej optymalizacją oraz raportowaniem wyników. Wspólnie zbudujemy cel reklamowy, format reklamowy oraz grupę odbiorców, która będzie spersonalizowana pod Twój biznes. Jest to doskonała forma wypromowania swojej firmy, bowiem ponad 54,8% użytkowników facebook’a klika w reklamy przynajmniej raz w miesiącu.
Nadal zastanawiasz się czy Facebook Ads jest dla Ciebie?
W kampanii mamy możliwość realizacji, aż 11 celów reklamowych. Zatem przestań przepalać budżet używając przycisku “Promuj” i wprowadź swoją reklamę na wyższy level!

k

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych