Kampanie Google Ads - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Kampanie Google Ads

Google Ads

Czym jest?

Google Ads to niezwykle przyjazna i subtelna reklama w wynikach wyszukiwania. Chcesz, aby Twoja strona internetowa znalazła się na szczycie wyszukiwarki? To możliwe nawet wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz swoją działalność. Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów.
Zdecydowana większość użytkowników w Polsce korzysta dziś z wyszukiwarki Google (dokładnie 97,7%, jak mówią badania StatCounter z 2017 roku). To ważne, by Twój potencjalny klient mógł Cię znaleźć. Będzie to jednak mało prawdopodobne, jeśli Twoja witryna znajduje się na trzeciej czy czwartej stronie - przecież jest mnóstwo firm oferujących usługi, którymi się zajmujesz. Kampanie Google Ads pomogą rozwiązać ten problem - to dzięki nim klientom dużo łatwiej będzie do Ciebie dotrzeć.

Jak to możliwe?

To proste i bardzo wygodne. My uruchamiamy Twoją kampanię i zajmujemy się jej optymalizacją. Wspólnie ustalamy słowa kluczowe, które wpisuje użytkownik, szukający oferowanych przez Ciebie usług. Jest to świetne uzupełnienie pozycjonowania i poczucie rozsądnie wydanych pieniędzy - płacisz tylko wtedy, gdy potencjalny klient wejdzie na Twoją stronę. To chyba uczciwe?

Wizualizacja reklamy AdWrods w Google
Reklama Ads w wyszukiwarce Google

Chcesz dowodów?

Google daje nam narzędzia, dzięki którym na bieżąco będziemy optymalizować Twoją kampanię. To ważne, by sprawdzać jakość słów kluczowych - należy je tak dobierać, by rzeczywiście odnajdywali stronę wszyscy ci, którzy szukają proponowanej przez Ciebie oferty. Dotarcie z reklamą do odpowiednich osób jest ogromną częścią sukcesu, dlatego dbamy o wykluczanie słów nietrafionych i stale ulepszamy kampanię. Zapewniamy kompleksowe jej prowadzenie i możliwość kontaktu z ekspertem - bo każda nasza kampania prowadzona jest przez certyfikowanych specjalistów Google Ads.
Napisz do nas, a dobierzemy odpowiednią dla Ciebie ofertę.

wizualizacja statystyk AdWords

Zapytaj o ofertę

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych