Realizacja strony internetowej - Linsznur - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Linsznur

Linsznur to renomowany producent i dystrybutor lin, sznurków i nici o szerokim zasięgu zastosowania. Firma istnieje od ponad 30 lat i ma charakter rodzinny. Załoga Linsznur łączy tradycję z nowoczesnością, co - w tym przypadku - działa zdecydowanie na korzyść w funkcjonowaniu przedsiębiorstwa. Produkty z oferty wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Są trwałe, solidne, o niezwykle szerokim zakresie użycia - służą m.in. do produkcji ekologicznej biżuterii, huśtawek ogrodowych czy wyszarpywania samochodów terenowych z wszelkiego rodzaju pułapek błotnych.

Nasze zadanie

Celem wykonania strony była jak najlepsza (i rzetelna!) prezentacja firmy Linsznur w sieci. Stworzyliśmy witrynę nowoczesną, minimalistyczną i funkcjonalną. Dzięki ingerencji naszego UX-designera klienci mogą poruszać się po niej sprawnie i intuicyjnie. Ogromna oferta firmy jest czytelna i przejrzysta - produkty mają swoje szczegółowe opisy ze specyfikacją i możliwością zastosowania. Możliwy jest także szybki i wygodny kontakt między klientem a załogą Linsznur - wszystko dzięki rozbudowanemu formularzowi kontaktowemu.

opublikowane:
2019.02.04

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych