Oferta agencji reklamowej - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
 • Planowanie działań dotyczących strony internetowej

Nasza oferta

Oferta

Oferujemy usługi związane z tworzeniem stron i sklepów internetowych oraz ich promocją w Internecie. Kompleksowo zajmiemy się zleceniem, dostosowując się do wszystkich Twoich potrzeb i sugestii. Gdy nas wybierzesz, zajmiemy się wszystkim w taki sposób abyś mógł zająć się rozwojem własnej firmy. Wszystkie zrealizowane przez nas projekty spełniają swoją rolę i efektywnie wspierają właścicieli w rozwoju działalności ich firm - stań się więc jednym z nich!

 • Strony internetowe

  Jeśli pragniesz osiągnąć sukces, Twoja strona powinna wyróżniać się na tle konkurencji oraz przykuwać uwagę. Musi przy tym być funkcjonalna i dopracowana w każdym szczególe. Nasza oferta obejmuje kompleksowe tworzenie stron internetowych na najwyższym poziomie - zawiera więc wszystkie powyższe elementy.

  czytaj więcej+
 • Sklepy internetowe

  Najwyższy czas wkroczyć w nowe obszary sprzedaży? Sklep internetowy jest doskonałym rozwiązaniem, które  pomoże Ci rozwinąć działalność handlową i zdobyć nowych klientów. Aby połączyć funkcjonalność sklepu i atrakcyjny design, skorzystaj z naszych usług.

  czytaj więcej+
 • Pozycjonowanie stron SEO

  Zyskaj nowych klientów i wyprzedź konkurencję dzięki pozycjonowaniu stron www. Zamów wycenę usługi i zleć SEO idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

  czytaj więcej+
 • Copywriting

  Prawdą jest, że nikt tak dobrze jak Ty nie wie, z czego składa się Twoja firma, jakie ma zalety i w jaki sposób przedstawić najważniejsze jej atuty. Jednak do napisania tekstów reklamowych potrzeba czegoś więcej niż tylko znajomości swojej branży i języka polskiego!

  czytaj więcej+
 • Kampanie Google Ads

  Google Ads to niezwykle przyjazna i subtelna reklama w wynikach wyszukiwania. Chcesz, aby Twoja strona internetowa znalazła się na szczycie wyszukiwarki? To możliwe nawet wtedy, gdy dopiero rozpoczynasz swoją działalność. Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów.

  czytaj więcej+
 • Kampanie Facebook Ads

  Kampanie Facebook Ads to reklamy prowadzone na wszystkich placementach platformy Facebook oraz Instagram. Chcesz, aby Twoje posty zobaczyło więcej osób? A może zastanawiasz się jak pozyskać nowych klientów? To wszystko jest możliwe, nawet jeśli nie masz rozbudowanej sieci followersów na swoim Fanpage’u. 

  czytaj więcej+
 • Projektowanie graficzne

  Zespół grafików bcweb.pl stworzy dla Ciebie spójną i nowatorską koncepcję strony internetowej. Zapewniamy realizację projektu graficznego na najwyższym poziomie, z profesjonalną szatą graficzną przy równoczesnym zachowaniu funkcjonalności.

  czytaj więcej+
 • Filmy, animacje, prezentacje

  Filmy wideo i animacje stały się ważną i nadzwyczaj skuteczną formą reklamy. Ma to związek między innymi z szybkością życia użytkowników Internetu i nieumiejętnością skupienia się na czytaniu - na przykład podczas trzymania smartfona w pociągu czy komunikacji miejskiej.

  czytaj więcej+
 • Druk materiałów reklamowych

  Pomożemy Ci zbudować właściwy wizerunek firmy. Oferujemy projekt materiałów promocyjnych, przygotowanie ich do druku i produkcję. Szerokie zaplecze dostawców i drukarni umożliwia nam wykonanie wydruków reklamowych najwyższej jakości. Kompleksowo zajmiemy się kontrolą wszystkich etapów realizacji zlecenia.

  czytaj więcej+
 • Kalendarze książkowe dla firm

  W naszej ofercie znajdziesz kalendarze książkowe i notesy od zaufanych dystrybutorów - prawdziwych mistrzów w kwestii designu i funkcjonalności, a przy tym - przyjaciół ekologii. Produkty proponowane przez naszych partnerów wykonane są z ekoskóry, ekologicznego papieru, a nawet z kamienia...

  czytaj więcej+

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych