Pozycjonowanie stron SEO - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Pozycjonowanie stron SEO

 

Docieraj do nowych odbiorców produktów lub usług, zlecając nam pozycjonowanie strony www! SEO (Search Engine Optimization) to szereg działań poprawiających widoczność serwisu internetowego w wynikach Google dla wybranych słów kluczowych. Usługa ta zapewnia długotrwałość i pełną mierzalność efektów, dlatego możesz liczyć na zwrot inwestycji w niedługim czasie. Na bieżąco otrzymujesz też informacje dotyczące postępu prac naszych specjalistów, w postaci np. statystyk zwiększonych odsłon witryny.

 

Korzyści z pozycjonowania

Pozycjonowanie stron www jest jednym ze skuteczniejszych działań marketingowych w sieci, dlatego cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród firm dopiero budujących bazę klientów. Jednak SEO to proces skomplikowany, na który składa się szereg zadań wymagających wiedzy i doświadczenia z różnych dziedzin. Korzystając z usług naszej agencji, trafisz w ręce wykwalifikowanego zespołu specjalistów SEO, dlatego możesz nam zaufać!

Wyniki organiczne

W trakcie pozycjonowania strony internetowej zmienia się jej pozycja w wynikach organicznych Google. Oznacza to, że użytkownik wyszukiwarki widzi Twój serwis w sposób naturalny, a nie jako sponsorowany link. Dzięki temu wzbudzisz większe zainteresowanie u klientów niemających zaufania do reklamowanych treści.

Trafiasz do grupy docelowej

Kluczową kwestią w pozycjonowaniu stron jest dobór odpowiednich słów kluczowych. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi, które pozwolą nam dobrać frazy najlepiej dopasowane do specyfiki Twoje branży oraz oferty. Dzięki temu użytkownicy szukający towaru lub usługi, które proponujesz, zobaczą Twoją stronę www w pierwszych wynikach wyszukiwania.

Większy ruch to większy obrót

Wysoka pozycja w Google to więcej odwiedzających Twoją stronę internetową. Ma to bezpośrednie przełożenie na poprawę zysków, w końcu część nowych gości na platformie na zapewne dokona zakupu lub zamówi usługę. Efekty pozycjonowania utrzymują się nawet po zaprzestaniu optymalizacji serwisu!

Mierzalność efektów

Nie musisz wierzyć nam na słowo, sam przekonasz się o skuteczności działań SEO! Masz do dyspozycji różnorodne narzędzia Google, z których pomocą możesz monitorować statystyki odsłon strony, już po zmianach wprowadzonych przez pozycjonera. Od nas także otrzymasz szczegółową analizę efektów, na podstawie której wprowadzamy ewentualne modyfikacje w obranej strategii SEO.

 

Pozycjonowanie stron - dla kogo?

SEO marketing to doskonałe narzędzie dla każdej osoby lub firmy, która sprzedaje swoje produkty lub usługi za pośrednictwem strony internetowej. Nieważne, w jakiej branży czy lokalizacji działasz, my opracujemy indywidualną strategię, która przyniesie Ci wymierne korzyści. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i wykwalifikowanymi pozycjonerami, którzy poradzą sobie z dowolnym wyzwaniem.

Skuteczne pozycjonowanie wymaga stałego reagowania na szereg zmiennych. Jako specjaliści SEO doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w swojej pracy wykorzystujemy tylko narzędzia i działania zgodne z aktualnymi wytycznymi Google. Bierzemy też pod uwagę zmiany zachodzące na samym rynku czy w branży klienta. Dlatego dzięki nam staniesz się bardziej konkurencyjny i wyróżnisz się na tle firm oferujących podobny asortyment.

 

Wybierz pozycjonowanie

Zaufaj profesjonalistom i powierz nam pozycjonowanie swojej strony lub sklepu internetowego. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz ceny dostosowane indywidualnie do każdego zlecenia. Dodatkowo nawiązując współpracę z nami, możesz otrzymać SEO za darmo przez pierwsze 3 miesiące!

Jednak promocja strony, to nie tylko pozycjonowanie stron! Proponujemy Ci też szereg innych, skutecznych działań marketingowych, które pomogą Ci dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy także kampanię Google Ads, która dodatkowo wzmocni promocję Twojej marki, projektowanie graficzne oraz copywriting.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych