Pozycjonowanie stron SEO - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Pozycjonowanie stron SEO

Pozycjonowanie stron internetowych

Szukasz najlepszego sposobu, by dotrzeć do potencjalnych klientów, którzy każdego dnia korzystają z Internetu? Postaw na efektywne pozycjonowanie stron internetowych. Zleć nam budowanie widoczności Twojego serwisu lub sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania i wyprzedź konkurencję, stając się liderem w swojej branży. We współpracy z naszym partnerem, Grupą TENSE, przygotujemy dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich celów biznesowych.

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych

W sieci możesz natknąć się na tysiące definicji, które w mniej lub bardziej trafny sposób wyjaśniają, co to jest pozycjonowanie stron, często nazywane również SEO (ang. Search Engine Optimization). Jedni piszą, że pozycjonowanie to proces, inni kładą nacisk na wielowymiarowy aspekt takiej usługi. My proponujemy Ci kompleksowe i podejście, oferując pozycjonowanie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

SEO to najskuteczniejsza forma promocji marek w Internecie. Łączy w sobie skoordynowane działania on-site oraz off-site, a jego efektem jest awans Twojej firmowej strony www, bloga lub sklepu internetowego na czołową pozycję w wynikach wyszukiwania.

Usługa SEO

Oferujemy kompleksową optymalizację Twojej witryny. Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego wykonania usługi, na którą składają się następujące działania:

 • szczegółowy audyt SEO Twojej witryny internetowej,
 • stworzenie dedykowanej strategii pozycjonowania dla Twojego biznesu,
 • wybór słów kluczowych, które najlepiej opisują Twoją markę w sieci,
 • optymalizacja witryny pod kątem wytycznych Google,
 • tworzenie wartościowej, unikalnej treści, będącej podstawą skutecznego SEO,
 • zbudowanie silnego profilu linkowego witryny (wewnętrzny oraz zewnętrzny link building),
 • doradztwo oraz wsparcie doświadczonych specjalistów,
 • monitorowanie oraz optymalizacja efektów.

Dlaczego Twoja firma potrzebuje pozycjonowania

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w pozycjonowanie strony lub sklepu online? Poniżej 5 powodów, dzięki którym przekonasz się, że SEO jest właśnie dla Ciebie.

 1. Ponad 97% polskich internautów codziennie korzysta z wyszukiwarki Google.
 2. Strony z top 10 wyników wyszukiwania przejmują aż 91% całego ruchu internetowego.
 3. Dwie pierwsze strony w rankingu łącznie przyciągają ponad 50% internautów.
 4. Tylko niespełna 7% użytkowników odwiedza strony znajdujące się na piątej pozycji w wynikach wyszukiwania.
 5. Skuteczne pozycjonowanie zwiększa ruch w serwisie nawet o kilkaset procent.

 

Korzyści z pozycjonowania strony www

Długoterminowe efekty

Pozycjonowanie stron generuje długofalowe wzrosty widoczności – inaczej niż w przypadku kampanii Google Ads. Twoja strona nawet przez wiele miesięcy po zakończeniu działań SEO nadal będzie generować zwiększony ruch!

Skalowalność działań

Twój biznes rośnie, a skala prowadzonych działań wzrasta razem z nim. Elastyczność pozycjonowania to jedna z jego największych zalet – bez trudu dopasujemy skalę optymalizacji do specyfiki Twojego biznesu oraz posiadanego budżetu.

Wzrost sprzedaży

Wyższa pozycja to większy ruch, co stanowi szansę na pozyskanie większej ilości nowych klientów. Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu pozyskujesz nowych klientów i sprzedajesz więcej.

Wzmacnianie wizerunku

Inwestując w pozycjonowanie, zwiększasz również świadomość marki wśród klientów. Twoja firma staje się popularniejsza, dzięki czemu więcej osób ją kojarzy i korzysta z jej usług. Dobra widoczność w wynikach wyszukiwania to także dowód profesjonalizmu i sposób na zwiększenie zaufania do marki.

Unowocześnienie witryny

SEO ma duży wpływ na kreowanie trendów w Internecie, ponieważ kładzie nacisk na dopasowywanie strony do oczekiwań i potrzeb użytkowników. Rekomenduje zmiany, które sprawią, że witryna będzie nowocześniejsza, a przy tym lepiej dopasowana do aktualnych wytycznych UX.

Rodzaje pozycjonowania – strategia skrojona na miarę Twoich potrzeb

Prowadzisz firmę na rynku lokalnym, planujesz międzynarodową ekspansję, a może sprzedajesz bardzo niszowe produkty? Dzięki pozycjonowaniu strony zyskasz przewagę w kluczowych dla siebie obszarach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną strategię kampanii, która może obejmować następujące rodzaje usług SEO:

 • pozycjonowanie lokalne – działania skoncentrowane na budowie optymalnej widoczności marki w lokalnych wynikach wyszukiwania na frazy powiązane z daną lokalizacją,
 • pozycjonowanie szerokie – SEO ukierunkowane na frazy long tail (z ang. długi ogon), czyli precyzyjne, rozbudowane słowa kluczowe, charakteryzujące się wysokim stopniem konwersji,
 • pozycjonowanie sklepu internetowego – strategia ukierunkowana na optymalizację sprzedaży poprzez budowę popularności sklepie e-commerce w wynikach wyszukiwania,
 • pozycjonowanie zagraniczne – działania SEO przewidziane dla firm, które chcą prowadzić swoją działalność na zagranicznych rynkach.

Jak wybrać agencję SEO

Chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę www lub e-sklep, ale nie wiesz, jak wybrać odpowiednią firmę SEO? Zaufaj ekspertom, których wyróżniają:

 • doświadczenie i staż na rynku,
 • nastawienie na rozwój usług,
 • dogodny model rozliczeń z klientami,
 • bogate portfolio klientów,
 • skuteczność w prowadzonych działaniach,
 • indywidualne podejście z dedykowaną ofertą współpracy dostosowaną do potrzeb i specyfiki firmy, branży oraz działań konkurencji.

Skuteczne pozycjonowanie stron www? Wybierz bcweb.pl

Docieraj do tysięcy nowych użytkowników, buduj wizerunek i zwiększaj zyski dzięki skutecznemu pozycjonowaniu! Już dziś skontaktuj się z nami i zleć niezobowiązującą wycenę swojej kampanii. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

 

 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych