Animacje 2D i wideoprezentacje firmy, marki lub produktu - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Prezentacje i animacje 2D

    Prezentacje i animacje 2D

Filmy, animacje, prezentacje

Filmy, animacje, prezentacje

Filmy wideo, animacje 2D i 3D

Filmy wideo i animacje stały się ważną i nadzwyczaj skuteczną formą reklamy. Ma to związek między innymi z szybkością życia użytkowników Internetu i nieumiejętnością skupienia się na czytaniu - na przykład podczas trzymania smartfona w pociągu czy komunikacji miejskiej. O wiele łatwiej jest założyć słuchawki i wcisnąć “play”. Ta forma “żywego” przekazu okazuje się niesamowicie atrakcyjna, wygodna, a przede wszystkim - wiarygodna dla potencjalnych klientów.

Zajmiemy się realizacją Twojego filmu promocyjnego od podstaw - nie musisz mieć pomysłu. To my dokonamy analizy rynku, na którym działasz. Poznamy Twoją firmę i wyłonimy z niej to, co najlepsze. Zastanowimy się nad Twoją grupą docelową, nad tym, co najbardziej wyróżnia Cię spośród konkurencji i stworzymy film, który zainteresuje potencjalnych klientów, a dodatkowo będzie spójny z identyfikacją wizualną Twojej firmy. A może wolisz animację? To również dobry pomysł na przedstawienie marki w ciekawy, niebanalny sposób. Animacja przyciągnie do Ciebie klientów, zagwarantuje nowoczesny wizerunek zewnętrzny, a z czasem - przyczyni się także do wzrostu sprzedaży.

 

Prezentacje

Z dzisiejszego punktu widzenia brzmi to jak nieco przestarzała forma. Nie jest to prawda. Forma wprawdzie istnieje od dawna, ale dziś wszystko zależy od sposobu zaprezentowania tematu, który - obecnie - może być bardzo zróżnicowany i ciekawy. Na pewno niejednemu z nas kilka slajdów uratowało kiedyś życie - podczas publicznego wystąpienia, szkolenia czy - po prostu - argumentowania swojej idei w mniejszym gronie. Dlatego prezentacje prawdopodobnie nie stracą na wartości i jeszcze długo będą merytorycznie cenną pomocą zarówno w czasie poważnych wystąpień, jak i podczas zwykłych spotkań pracowniczych.

 

Odezwij się i opowiedz nam, jak możemy Ci pomóc!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych