Projekty graficzne i identyfikacja wizualna - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Projektowanie graficzne

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

Identyfikacja wizualna prezentuje markę, kształtuje jej obraz wśród odbiorców oraz zapewnia odpowiedni odbiór firmy w oczach klientów. Unikalność i nietuzinkowość pozwala marce wyróżnić się na tle konkurencji. Odpowiednio zaprojektowana, spójna i oddająca charakter firmy identyfikacja jest podstawą tworzenia wizerunku firmy. Warto, aby już na samym początku identyfikacja była przemyślana. Jest to inwestycja w przyszłość firmy, a późniejsza zmiana wizerunku to długotrwały i kosztowny proces.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą..."

Logo i księga znaku

Logo firmy (logotyp) to podstawowy element wizerunku firmy. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie unikalnego symbolu reprezentującego Twoją markę, który odda charakter działalności i w odpowiedni sposób będzie reprezentował firmę na zewnątrz. Projekt logo składa się z kilku kluczowych elementów opracowania kolorystyki, typografii i znaku graficznego. Kluczowym elementem przy projektowaniu logo jest przygotowanie księgi znaku. Księga znaku systematyzuje informacje na temat wykorzystywania logotypu, jego odmian oraz innych aspektów związanych z projektowaniem materiałów reklamowych.

graphic

Projekty stron i sklepów internetowych

Najwyższa jakość projektu graficznego to dla nas priorytet. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu w proces planowania realizacji jesteśmy w stanie przygotować nowoczesny projekt, spełniający Twoje oczekiwania w 100%. Doświadczenie, umiejętności i kreatywność projektantów jest podstawą przygotowania projektu wyróżniającego się na tle konkurencji. 

Materiały reklamowe

Aby kompleksowo zbudować wizerunek Twojej firmy oferujemy przygotowanie wszelkich niezbędnych projektów materiałów reklamowych. Od broszur, wizytówek, katalogów po reklamy wielkoformatowe i banery internetowe.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych