Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Projektowanie graficzne

Identyfikacja wizualna Twojej firmy

Identyfikacja wizualna prezentuje markę, kształtuje jej obraz wśród odbiorców oraz zapewnia odpowiedni odbiór firmy w oczach klientów. Unikalność i nietuzinkowość pozwala marce wyróżnić się na tle konkurencji. Odpowiednio zaprojektowana, spójna i oddająca charakter firmy identyfikacja jest podstawą tworzenia wizerunku firmy. Warto aby już na samym początku identyfikacja była przemyślana. Jest to inwestycja w przyszłość firmy, a późniejsza zmiana wizerunku to długotrwały i kosztowny proces.

"Jak Cię widzą, tak Cię piszą..."

Logo i księga znaku

Logo firmy (logotyp) jest podstawowy element wizerunku firmy. Naszym zadaniem jest zaprojektowanie unikalnego symbolu reprezentującego Twoją markę który odda charakter działalności i w odpowiedni sposób będzie reprezentował firmę na zewnątrz. Projekt logo składa się z kilku kluczowych elementów opracowania kolorystyki, typografii i znaku graficznego. Kluczowym elementem przy projektowaniu logo - jest przygotowanie księgi znaku. Księga znaku systematyzuje informacje na temat wykorzystywania logotypu, jego odmian oraz innych aspektów związanych z projektowaniem materiałów reklamowych.

Projekty stron i sklepów internetowych

Najwyższa jakość projektu graficznego to dla nas priorytet. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu w proces planowania realizacji jesteśmy w stanie przygotować nowoczesny projekt spełniający Twoje oczekiwania w 100%. Doświadczenie, umiejętności i kreatywność projektantów jest podstawą przygotowania projektu wyróżniającego się na tle konkurencji. Atutem który niezaprzeczalnie nie tylko przygotujemy kreację graficzną, uruchomimy twoją stronę lub sklep internetowy od A do Z.

Materiały reklamowe

Aby kompleksowo zbudować wizerunek Twojej firmy oferujemy przygotowanie wszelkich niezbędnych projektów materiałów reklamowych. Od broszur, wizytówek, katalogów po reklamy wielkoformatowe i banery internetowe.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!