Raz na wozie, raz na wozie - podsumowanie roku w bcweb.pl - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Raz na wozie, raz na wozie - podsumowanie roku w bcweb.pl

Okres świąteczny w bcweb.pl rozpoczął się dokładnie 22 listopada. Mówiąc konkretniej było to około godziny 9.00 czasu (już) zimowego podczas sączenia pierwszej biurowej czwartkowej kawy. Budziliśmy się powoli do życia, by zacząć pracę, przeciągaliśmy z rozmachem, strzykały nierozruszane po nocy stawy i kości, dzień był ponury i zimny.

- Włączymy dziś świąteczne piosenki? - Padło pytanie. Trudno ustalić obecnie, z której strony padło. Czy to graficzka je zadała? Czy programista krzyknął? Czy asystentka wyśpiewała? Doprawdy nie sposób teraz ustalić, minęło już parę dni. Faktem jest, że wszyscy uznaliśmy pytanie za zasadne. Koniec listopada. Do świąt pozostał miesiąc. Pokiwaliśmy głowami zgodnie, z aprobatą, wymieniliśmy niekryjące radości spojrzenia i wcisnęliśmy “play” przy świątecznej liście na Spotify. Pierwsze Last Christmas. Pierwsze dzwonki w tle. Pierwsze świąteczne wzruszenia. Zadziałało jak łańcuszek (jeszcze nie choinkowy, a skojarzeniowy). Święta. Ciepłe sweterki z reniferami. Pierogi z kapustą. Firmowe wigilie, na których programista zawsze potrąca (przypadkiem) garnek z bigosem, lądujący w efekcie na jasnej wykładzinie biura. Mandarynki. Prezenty. Sylwester. Podsumowanie roku. PODSUMOWANIE ROKU. Tak, czas na podsumowanie roku.

Świąteczne zdjęcie z biura

Zdjęcie z biura bcweb.pl

Od ogółu do szczegółu

Z czeluści pamięci wydobywamy momenty sukcesu. Idealizujemy przeszłość, to prawda, ale nawet, gdybyśmy tego nie robili, jesteśmy pewni, że więcej byłoby tych dobrych wspomnień. Nieporównywalnie więcej! Rok 2018 to dobry rok dla bcweb.pl. To rok rozwoju. Rok szkoleń, nowych rozwiązań, rok bogaty w projekty i zwiększanie zakresu działania. Czas powiększania załogi, zmiany biura, rok Ads, rok copywritingu, rok nowych tytułów naukowych i zawodowych. Konkrety? Tak, czas na konkrety.

Zdjęcie z biura bcweb.pl

Zdjęcie przedstawiające nowe biuro i pracowników

Konkrety w liczbach

Biorąc pod uwagę ilość dni pracujących w roku 2018 i fakt, że jeden pracownik bcweb.pl wypija dziennie dwie kawy, napełniliśmy łącznie (i opróżniliśmy - rzecz jasna) około 6000 filiżanek czarnego napoju. Wydaje nam się, że średnio raz na dwa tygodnie któreś z nas miało gorszy dzień. Każdy z nas miał wobec tego średnio 26 dni gorszych. Warto zauważyć, że powyższe kalkulacje dają około 300 dni udanych, czyli efektywnych, twórczych i owocnych. Dni te przełożyły się na stworzenie ponad 40 stron internetowych, wykonanie ponad 300 projektów graficznych, rozpisanie setek tysięcy linijek kodu przez programistów, napisanie treści do prawie 50-ciu witryn i dziesiątek aktualności i artykułów na najróżniejsze blogi. Pozostała jeszcze jedna dana, ostatnia. Według nas - najważniejsza. Ta, której nie jesteśmy w stanie sprecyzować. Chodzi o tysiące wymienionych słów i uśmiechów między nami, pracownikami, a także między nami a klientami. Prawdopodobnie to właśnie ta dana sprawiła, że miło myślimy o kończącym się roku.

W oknie noweg biura

Berlin Eccomerce EXPO

Wycieczkowo-szkoleniowo

2018 to czas intensywnej edukacji. Nie tylko praktycznego działania, ale zdobywania nowej wiedzy teoretycznej podczas uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach. Wielu z nas po raz pierwszy miała okazję zobaczyć największą żelbetową Figurę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata w Świebodzinie. Wszystko dzięki wyjazdowi do Berlina na konferencję Berlin Ecommerce Expo, gdzie poznaliśmy nowości ze świata internetowego handlu i porozmawialiśmy z ludźmi nie tylko w języku Mickiewicza. Uczestniczyliśmy w konferencji dla grafików GrafConf, Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku Remadays, Festiwalu Marketingu czy Presta Shop Days. Osiągnięciem wycieczkowym, które dało firmie doraźne rezultaty i pozwoliło rozszerzyć ofertę było chociażby szkolenie Google Ads, w którym uczestniczył nasz Project Manager Paweł Cudny - obecnie certyfikowany specjalista Ads i koordynator kilkudziesięciu kampanii reklamowych dla naszych klientów. Podobnych doświadczeń było jeszcze kilka.

Zdjęcie z dawnego biura bcweb.pl

Festiwal Marketingu 2018

Czy coś jeszcze?

Mówiąc o minionym roku, myślimy także o wewnętrznym sukcesie i powiększeniu. Powiększeniu biura - o prawie sto metrów kwadratowych, a także o nowych pracownikach, którzy zasilili nasz zespół. Jednak największym osiągnięciem, które zostawiliśmy na sam koniec jest ponowne zajęcie II miejsca w konkursie OpenSolution na twórców stron internetowych. Jury wyłoniło nas spośród prawie 13 tysięcy istniejących witryn. “(...) [Strona] uzyskała najlepszą notę za kreatywność zrealizowanych projektów. Wysoko oceniliśmy jakość kodu i bezpieczeństwo wykonanych stron internetowych” - napisano w uzasadnieniu i dano nam powód do przybicia sobie porządnych piątek.

Remont biura bcweb.pl

wigilia firmowa w bcweb.pl

Słowo na przyszłość?

Tylko jedno. Sobie i Wam życzymy udanego kolejnego roku. Udanego, czyli jakiego? Oczywiście ciężkiego, wymagającego, trudnego, intensywnego, pracowitego i angażującego. A dlaczego? Ponieważ taki był nasz rok i niezwykle się z niego cieszymy. Właśnie dzięki temu możemy teraz powiedzieć, że był to rok dobry, udany, dający satysfakcję. Bo przecież tak to chyba mniej więcej w życiu działa? Dostajemy tyle, ile sami z siebie damy.

zdjęcie całogi bcweb.pl

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych