Realizacja strony internetowej - Rochstar - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Rochstar

Rochstar to firma producencka, która działa w branży telewizyjnej, eventowej i reklamowej. Od 2003 roku, czyli od początku swojej działalności, wyprodukowała ponad 50 programów, ponad 100 sezonów i ponad 1750 odcinków. To imponujący wynik, który przekłada się na profesjonalizm i naprawdę wysoką pozycję w branży. Rochstar wyprodukował m.in. “Top Model. Zostań modelką”, “Dancing with the Stars” czy “The Voice od Poland”. Warto dodać, że programy te gromadzą przed telewizorami średnio 2 miliony widzów na jednym odcinku.

Nasze zadanie

Chodziło o stworzenie witryny internetowej, na której Rochstar mógłby prezentować swoje aktualne produkcje i produkcje specjalne, czyli słowem - swoją ofertę. Za logiem Rochstar stoją specjaliści w branży producenckiej, którzy mają na koncie eventy i reklamy wielkiego kalibru. Strona, mimo swoich licznych animacji, wyrazistych kolorów i filmów, wpisuje się w trend minimalizmu - żadne użyte przez nas rozwiązania nie były “na wyrost”. Zależało nam, żeby forma witryny współgrała z imponującą treścią dotyczącą realizacji i Klientów Rochstara.

opublikowane:
2019.07.18

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych