Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja sklepu internetowego Fix Design

    Wizualizacja sklepu internetowego Fix Design

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny sklepu internetowego Fix Design
Fix Design

Fix Design to firma zajmująca się dystrybucją odzieży i akcesoriów jeździeckich. Projektanci włoskiej marki tworzą kolekcję elegancką i harmonijną. Wyróżniają się niepowtarzalnym stylem i dbałością o detale. Zarówno stroje konkursowe, jak i codzienne, idealnie współgrają z artykułami przeznaczonymi dla koni, ponieważ - jak głosi hasło firmy - koń i jeździec to duet niepowtarzalny, a jeździectwo jest jedyną dyscypliną sportową, w której człowiek i zwierzę tworzą tak nierozerwalny team.

Nasze zadanie

Założeniem było stworzenie sklepu internetowego w formie minimalistycznej, profesjonalnej i nowoczesnej. Witryna ukazuje największe zalety marki i szczegółowo przedstawia ofertę. Zastosowane efekty i skrypty nie tylko ułatwiają zakupy, lecz także w sposób właściwy prezentują główne cechy firmy - modny design, elegancję i praktyczność. Serwis zintegrowany został z Instagramem w celu sprawnego docierania do najważniejszych wydarzeń i nowości. Zastosowaliśmy także cross selling, czyli sprzedaż wiązaną, sugerującą klientom dodatkowe elementy oferty.

opublikowane:
2018.01.08

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych