Realizacja strony internetowej - Steelstorm - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

Steelstorm

Steelstorm to firma zajmująca się produkcją profesjonalnego, nowoczesnego sprzętu sportowego dla branży kulturystyki/fitness. Dba o dostarczanie do odpowiednich miejsc swoich wysokiej jakości produktów treningowych wykorzystywanych w treningu funkcjonalnym. Współpracuje z najbardziej prestiżowymi i popularnymi markami w Europie, takimi jak Reebok czy KSW. Realizuje największe crossfitowe imprezy w Polsce - Medieval Games czy Amarok EAST SIDE Challenge.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy dla Steelstorm sklep internetowy, prezentujący ofertę B2B i otwarty jednocześnie na sprzedaż B2C. Strona jest bardzo wyrazista kolorystycznie, nowoczesna, bogata graficznie, co pokazuje wielkość, rangę firmy i pewność, z jaką wkroczyła ona na rynek. Co ciekawe, mimo wrażenia bogactwa, witryna jest także minimalistyczna, za co odpowiadają użyte efekty i skrypty. Przedstawione zostały wszelkie informacje o firmie i cała szczegółowa oferta sklepu. Stworzyliśmy imponującą podstawę do pozycjonowania, witrynę zgodną z UX i najnowszymi trendami.

opublikowane:
2019.11.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych