Realizacja strony internetowej 4Carriers International - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej 4Carriers

    Wizualizacja strony internetowej 4Carriers

4Carriers International

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www 4Carriers
4Carriers International

4Carriers International Sp. z o.o. to hurtowy operator połączeń głosowych. Świadczy usługi o wysokim standardzie i współpracuje z najważniejszymi firmami branży telekomunikacyjnej na świecie. Naszym założeniem podczas tworzenia strony internetowej tej firmy było więc dorównanie jej światowemu poziomowi. Stronę zaprojektowano w nowoczesnej aranżacji z zachowaniem spójności graficznej. Witryna wyposażona została w innowacyjny system zarządzania ofertami na stronie, który został zintegrowany z systemem wysyłki newslettera. 4Carriers może dzięki temu w sposób szybki i bezpośredni komunikować się z partnerami i zapewnić im wyjątkowo wysoki poziom obsługi.

Nasze zadanie

Tak szybko i efektywnie rozwijająca się spółka zasługiwała na równie dynamiczną witrynę. Kierując się minimalizmem, spójnością z identyfikacją wizualną oraz najważniejszymi cechami firmy stworzyliśmy funkcjonalną pokazującą prestiż oraz wielkość sprzedaży klienta stronę. Dodatkowo zastosowaliśmy dolny pasek „best offers” przedstawiający najlepsze, aktualne oferty naszego klienta. Stworzyliśmy także system wysyłki newsletterów, który bazując na danych z paska „best offers” w bardzo prosty sposób pozwala na rozesłanie aktualnej oferty stałym klientom firmy

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych