Realizacja strony internetowej AHO - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Battleford

    Wizualizacja strony internetowej Battleford

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Battleford
AHO

Wiedza, doświadczenie i kapitał to trzy najważniejsze cechy załogi AHO, z którą mieliśmy okazję współpracować. To spółka funkcjonująca w wielu branżach na poziomie globalnym. Głównymi filarami jej działalności są: handel, logistyka i transport. Działa na rynku od ośmiu lat i zbudowała już niezwykle silną pozycję. Stale się rozwija, stawia na innowacyjność i osiągnięcie konkurencyjnej przewagi w filarach, w których dostrzega potencjał.

Nasze zadanie

Celem naszym było wizualne uwydatnienie dwóch ważnych cech charakterystycznych firmy AHO - profesjonalizmu i konkretu. Stworzyliśmy prostą witrynę, dodając jej charakteru poprzez animacje i efekty. Umieściliśmy film ukazujący wielkość globalnie działającej biznesowej spółki. Postawiliśmy na minimalizm i nowoczesność. Czytelnie przedstawiliśmy elementy oferty i samą firmę AHO, czyli specjalistów w swojej branży.

opublikowane:
2018.05.16

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych