Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Bewer

    Wizualizacja strony internetowej Bewer

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Bewer
Bewer

Firma Bewer oferuje profesjonalne usługi sprzątające. Jej działalność opiera się przede wszystkim na kompleksowej obsłudze klienta oraz dostosowaniu do wszystkich jego potrzeb i wymagań. Tego samego firma oczekiwała od nas w trakcie tworzenia nowej strony internetowej. Zgodna współpraca i połączenie wzajemnych wizji zaowocowały stworzeniem wyjątkowej strony, jakiej nie posiada żaden inny serwis sprzątający.

Nasze zadanie

Ład i porządek jest podstawą każdej dobrze funkcjonującej chcącego rozwijać się przedsiębiorstwa. Bewer - to firma która dzięki swojemu innowacyjnemu podejściu, dobrze dobranemu zespołowi oraz najwyższej półki detergentom pomaga zadbać o czystość w Warszawskich biurowcach. Właściciele zgłosili się do nas, abyśmy we właściwy sposób zaprezentowali ich ofertę, przedstawili ich atuty oraz nowatorską strategię pracy.

 

Stworzyliśmy witrynę już na wstępie przedstawiającą ich aspiracje oraz możliwości. Realizacja zgodnie z profilem działalności klientów jest czysta, przejrzysta, innowacyjna oraz niestandardowa co we właściwy sposób buduję markę BEWER w internecie.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych