Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Diet And Nutrition Expert

    Wizualizacja strony internetowej Diet And Nutrition Expert

Diet And Nutrition Expert

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Diet And Nutrition Expert
Diet And Nutrition Expert

Aleksandra Jagiełło jest wykształconym dietetykiem i specjalistą z zakresu żywienia klinicznego. Skupia się na postępowaniu dietetycznym w przypadku pacjentów dotkniętych chorobami, które determinują ich sposób żywienia. Strona internetowa naszego autorstwa stała się odzwierciedleniem jej pasji wkładanej w pracę. Przejrzystość i funkcjonalność realizacji są spójne z profesjonalizmem i zaangażowaniem właścicielki.

Nasze zadanie

Celem naszej klientki - wykwalifikowanej dietetyczki i specjalistki od żywienia klinicznego, było właściwe zaprezentowanie swoich kwalifikacji oraz kompetencji w sieci. W tym celu zastosowaliśmy kilka tricków budujących świadomość klienta oraz wpływających na łatwość korzystania z usług. Między innymi, od razu po wejściu na stronę możemy przeczytać o kim jest właścicielka serwisu, czym się zajmuje oraz w czym specjalizuje. Z uwagi na pobyt klientki w Londynie przy pracy zarówno w Polsce wprowadziliśmy pakietu usług oraz możliwość prowadzenia konsultacji on-line co pozwoliło na obsługiwanie klientów nawet znacznie oddalonych od miejsca pobytu usługodawcy.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych