Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Domofon
Domofon

Firma Domofon specjalizuje się w wykonaniu instalacji automatyki. Swoje usługi realizuje zarówno w domach jednorodzinnych, jak i budynkach wielorodzinnych i usługowych. Wizja przedsiębiorstwa ukierunkowana jest na pełne dostosowanie do indywidualnych wymogów klienta i spełnienie jego potrzeb. Cel ten realizuje poprzez szeroką ofertę dostępnych usług, ich profesjonalizm i elastyczność. Strona internetowa swoim designem i funkcjonalnościami również miała wyrażać wizję i idee wyznawane przez firmę.

Nasze zadanie

Zadanie postawione przed nami było wymagające. Strona internetowa z założenia miała być przyjazna i nowoczesna. Naszym celem był intuicyjny układ strony i uwypuklenie wszystkich istotnych informacji. Ważny aspekt stanowiła ponadto jej funkcjonalność. Tworząc stronę internetową, udało nam się połączyć wszystkie te cechy. Dołączyliśmy również kilka innych istotnych elementów, z nowoczesnym projektem graficznym na czele. Przedsiębiorstwo przez lata działalności zyskało szereg zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych, z których produktów korzysta. Postanowiliśmy zatem zaprezentować producentów automatyki w ciekawy i przystępny sposób – tak, aby klient bez problemu mógł wybrać interesujące go produkty.

opublikowane:
2017.05.19

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych