Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Espol Trade

    Wizualizacja strony internetowej Espol Trade

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Espol Trade
Espol Trade

Espol to spółka istniejąca na polskim i hiszpańskim rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się sprzedażą podłóg i materiałów drewnianych, pochodzących od światowej klasy wytwórców. Jakość, bogata oferta i satysfakcja klienta to trzy kluczowe obszary, na których się skupia. Firma skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do producentów podłóg. Proponuje nie tylko bogaty wybór podłóg, ale także parkietów, tarasów i innych drewnianych produktów w konkurencyjnych cenach.

Nasze zadanie

Strona Espol jest przejrzysta i minimalistyczna. Zależało nam, by wyróżniał ją profesjonalizm i nowoczesny design. Obszerne treści zapoznają klienta z ofertą i jej największymi zaletami. Przekonują, że Espol jest najlepszym wyborem dla użytkownika szukającego tego typu usług. Witryna zawiera liczne zdjęcia realizacji, informacje na temat materiałów, posiadanych certyfikatów. Użyliśmy skryptów i efektów, by prosta i minimalistyczna witryna robiła wrażenie i we właściwy sposób prezentowała markę.

opublikowane:
2018.01.10

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych