Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Eurokadra

    Wizualizacja strony internetowej Eurokadra

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Eurokadra
Eurokadra

Grupa Eurokadra skupia Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Przedsiębiorstwo wspomaga firmy różnych branż i działa na skalę międzynarodową, dostarczając wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników. Równie rozbudowana jest strona internetowa Eurokadry. Dzięki czytelnemu podziałowi na dwie sekcje- dla pracowników i pracodawców- możliwe było stworzenie funkcjonalnego systemu ogłoszeń połączonego z równie atrakcyjną prezentacją atutów firmy w formie graficznej.

Nasze zadanie

W erze wszechobecnej globalizacji sukces przedsiębiorstwa w ogromnej mierze zależny jest od tego kto je tworzy. Celem grupy Eurokadra było zorganizowanie wielopłaszczyznowej współpracy pomiędzy pracodawcami, pracownikami i agencjami. Przez lata pracy przedsiębiorstwo nawiązało relacje, które pozwalają na osiągnięcie nieocenionych korzyści zarówno przez przedsiębiorstwo, jak i zatrudnianego. Właściwe porozumienie pomiędzy nimi owocuje optymalizacją kosztów zatrudnienia ze strony pracodawcy oraz zdobyciem nowych umiejętności i doświadczeń ze strony pracownika. Wszystko to firma Eurokadra osiągnęła - dzięki staraniom, zaangażowaniu i doświadczeniu.

 

Do dalszego rozwoju firmie brakowało tylko właściwego marketingu internetowego. Wspólnie z klientem stworzyliśmy serwis skierowany zarówno do partnerów jak i pracowników powiązanych z firmą. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownicy strony mogą zapoznać się ze szczegółową, spersonalizowaną pod nich ofertą jako poszukujący zarówno pracowników jak i pracy.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych