Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www GrupaHalo
Grupa Halo

Grupa Halo to producent strojów dla hostess i hostów. Realizuje zlecenia dotyczące projektowania i szycia strojów. Proponuje również usługi doradcze i serwisowe w tym zakresie. Mnogość produktów i usług, jakie są dostępne w ofercie przedsiębiorstwa, wymagała zaprezentowania ich na stronie internetowej w sposób czytelny i przejrzysty. Witryna miała również przyciągać nowych klientów ciekawą szatą graficzną i nowoczesnym układem strony. Takie zadanie zostało postawione przed zespołem bcweb.pl

Nasze zadanie

Strona internetowa Grupy Halo niewątpliwie stanowiła duże wyzwanie. Szeroka oferta proponowana przez firmę musiała zostać ujęta w przejrzysty i zrozumiały sposób. Wiele kategorii produktów, liczne zdjęcia, a do tego wyeksponowanie wszystkich atutów przedsiębiorstwa wymagały niekonwencjonalnych rozwiązań. Zespół grafików i programistów skupił się na funkcjonalności witryny i czytelnej prezentacji oferty. Copywriter bcweb.pl miał natomiast za zadanie podkreślić mocne strony Grupy Halo, jakimi są elastyczność, szybkość realizacji i indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz przystępnie przedstawić szeroką ofertę strojów dla hostów i hostess. Strona internetowa strojedlahostess.pl to kolejna udana realizacja, którą możemy się pochwalić.

opublikowane:
2017.05.29

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych