Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Mario's Tiny Houses

    Wizualizacja strony internetowej Mario's Tiny Houses

Mario's Tiny Houses

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Mario's Tiny Houses
Mario's Tiny Houses

Mario’s Tiny Houses to producent mobilnych domków. Filozofia tej firmy opiera się na prostym założeniu - komfortowe życie w zgodzie z naturą. MTH oferuje zatem mobilne domki, które oprócz osiągnięcia większej niezależności umożliwiają także bliską relację z przyrodą i stworzenie wymarzonego lokum bez dużych nakładów finansowych. Marka oraz stworzona przez nas identyfikacja wizualna jest spójna z tymi wartościami, ale jednocześnie zaprezentowana w nowoczesnej aranżacji. Założony cel został w pełni osiągnięty dzięki doświadczeniu i kreatywności naszego zespołu, który stworzył nowatorską stronę internetową wraz z identyfikacją wizualną oraz prezentacją nawiązującą do wspomnianej wizji świata.

Nasze zadanie

Mario’s Tiny Houses postanowił skorzystać z naszej pomocy w wejściu na norweski rynek. Jako nowa firma MTH potrzebował strony internetowej, która go wyróżni i wesprze w dotarciu do odpowiedniej grupy docelowej. Konieczne było ukazanie przedsiębiorstwa w niebanalny i nowoczesny sposób. Zadanie to zostało w pełni zrealizowane. Stworzyliśmy witrynę w nieszablonowym stylu oraz animowaną prezentację marki, które zapewniają spójną identyfikację. Strona zostanie także rozbudowana o system zamówień umożliwiający indywidualną konfigurację domku. Wsparliśmy ponadto poza- internetowe działania marketingowe firmy, przygotowując materiały reklamowe na targi, na których klient prezentował swoją ofertę.

opublikowane:
2017.03.27

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych