Realizacja strony internetowej Mario's Tiny Houses - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Mario's Tiny Houses

    Wizualizacja strony internetowej Mario's Tiny Houses

Mario's Tiny Houses

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Mario's Tiny Houses
Mario's Tiny Houses

Mario’s Tiny Houses to producent mobilnych domków. Filozofia firmy opiera się na prostym założeniu - komfortowe życie w zgodzie z naturą. MTH oferuje domki, które oprócz osiągnięcia większej niezależności umożliwiają także bliską relację z przyrodą i stworzenie wymarzonego lokum bez dużych nakładów finansowych. Marka oraz stworzona przez nas identyfikacja wizualna jest spójna z tymi wartościami, ale jednocześnie zaprezentowana w nowoczesnej aranżacji. Cel został w pełni osiągnięty dzięki doświadczeniu i kreatywności naszego zespołu, który stworzył nowatorską stronę internetową wraz z identyfikacją wizualną oraz filmem nawiązującym do przedstawionej wizji świata.

Nasze zadanie

Naszym zadaniem był redesign witryny Mario’s Tiny Houses. Przystosowaliśmy ją do nowej grupy odbiorców – ukazaliśmy przedsiębiorstwo w nowoczesny, minimalistyczny i niebanalny sposób. Stworzyliśmy witrynę w nieszablonowym stylu i umieściliśmy film nadający stronie odpowiedniego klimatu. Strona rozbudowana jest o systemy zamówień umożliwiające indywidualną konfigurację domku. Wsparliśmy także pozainternetowe działania marketingowe firmy poprzez przygotowanie materiałów reklamowych na targi, na których nasz klient zaprezentował swoją ofertę.

opublikowane:
2018.06.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych