Realizacja strony internetowej MM Import - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

MM Import

MM Import to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma, która pośredniczy w sprowadzaniu aut zza granicy. Zapewnia niezbędną pomoc w wyszukaniu i zakupie właściwego modelu samochodu, organizuje transport i przeprowadza wszelkie wymagane formalności. Coraz większe zainteresowanie usługami MM Import sprawiło, że właściciele zdecydowali się również na założenie strony internetowej. Dzięki niej każdy klient łatwo zapozna się z zakresem usług firmy i bez problemu znajdzie poszukiwany samochód.

Nasze zadanie

Strona internetowa firmy miała przede wszystkim cechować się funkcjonalnością i przejrzystością dla obecnych i potencjalnych klientów. Bogata oferta samochodów wymagała stworzenia odpowiedniego narzędzia, które umożliwi szybkie i proste przeglądanie kolejnych ofert. Katalog samochodów opracowany przez zespół bcweb dokładnie spełnia te wymagania. Kolejną funkcją wprowadzoną na stronę jest wbudowany system do wysyłania newsletter, który zintegrowaliśmy z systemem freshmail. Takie rozwiązanie sprawia, że treść newslettera tworzona jest z zawartości strony. Wprowadzając nową pozycję do katalogu samochodów, administrator automatycznie może wykorzystać ją do stworzenia nowego newslettera. Cały system obsługiwany jest przez jeden panel administracyjny i znacznie przyspiesza i ułatwia proces tworzenia nowych treści. Naszym celem było również zaprezentowanie usług firmy tak, aby przyciągnąć uwagę użytkowników sieci. Krótkie, informacyjne hasła i nieskomplikowany przekaz zredagowanych tekstów w otoczeniu nowoczesnej oprawy graficznej okazały się w tym przypadku optymalnym rozwiązaniem.

opublikowane:
2017.06.28

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych