Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

NordicCare

Pralnia Nordic Care to przełom w czyszczeniu odzieży przeznaczonej do prania chemicznego. Firma specjalizuje się w ekologicznym praniu tkanin za pomocą innowacyjnego w Polsce systemu Electrolux Lagoon. Idea Nordic Care jest prosta – zapewnić spektakularne efekty prania przy zachowaniu bezpieczeństwa tkanin i środowiska oraz zdrowia użytkowników czyszczonej odzieży. Strona internetowa firmy miała między innymi przekazać te wartości.

Nasze zadanie

Wizja firmy Nordic Care zakładała, że strona internetowa powinna odzwierciedlać jej najważniejsze atuty. Witryna miała więc za zadanie ukazać, że pożądane efekty czyszczenia nie wymagają stosowania skomplikowanych procedur i chemicznych środków, a współpraca z pralnią jest bardzo prosta. Aby zobrazować troskę o środowisko i naturalne metody wykorzystywane przez firmę, nasz zespół skupił się na stronie graficznej strony internetowej Nordic Care. Stworzona witryna jest minimalistyczna i przejrzysta, a przy tym nowoczesna. Z pewnością przyciąga zwolenników ekologicznego życia w zgodzie z naturą. Drugim ważnym zadaniem było z kolei opracowanie funkcji, która znacznie uprości kontakt z pralnią. Specjaliści bcweb.pl stworzyli rozbudowany formularz kontaktowy umożliwiający wysyłanie zdjęć odzieży w celu oszacowania kosztów jej czyszczenia. Minimalistyczny styl witryny połączony z jej funkcjonalnością przyniosły pożądany efekt. Realizacja z pewnością przyciągnie kolejnych klientów.

opublikowane:
2017.07.12

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych