Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
cookies
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Polimerpol

    Wizualizacja strony internetowej Polimerpol

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Polimerpol
Polimerpol

Prowadzeniem przedsiębiorstwa produkującego opakowania zajmuje się już drugie pokolenie właścicieli. Firma z tradycją stawia na nowoczesne i kreatywne, a przy tym skuteczne rozwiązania. Dlatego promowanie swoich wyrobów powierzyła właśnie nam- młodym pasjonatom Internetu.

Nasze zadanie

Klient zwrócił się do nas, w celu pozyskania nowych odbiorców. Wysokiej jakości wyroby klienta cieszyły się świetną opinią wśród stałych odbiorców. Aby przedstawić asortyment oraz jakość butelek PET produkowanych przez klienta zastosowaliśmy dodatek w postaci zdjęć 360stopni pozwalający obejrzeć przykładowe realizacje klienta z każdej strony, na co nie pozwalają standardowe zdjęcia typu PACKSHOT. Właściwa optymalizacja strony klienta pozwoliła mu przebić się na wysokie pozycje w wyszukiwarce google.pl. Co w połączeniu zasugerowanym przez nas dodatku typu zdjęcia 360stopni pozwoliło sprawnie wyprzedzić lokalną konkurencję.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!