Realizacja strony internetowej Proud - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Proud

    Wizualizacja strony internetowej Proud

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Proud
Proud

Proud Fitness to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów sprzętu treningowego. Zaopatruje w profesjonalne atrybuty crossfitowców i zawodników na najwyższym poziomie rozwoju. Produkty Proud charakteryzują się solidnością wykonania, a przy tym wyjątkowo nowoczesnym i kreatywnym designem. Siłownie i kluby fitness, które zaopatrują się w hantle, obciążenia, maszyny do ćwiczeń, gumy i różnorodne akcesoria firmy Proud uznawane są za miejsca elitarne i progresywne.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy minimalistyczną, ale i bogatą w treść witrynę internetową, posiadającą dużą bazę produktów. Wzbogaciliśmy stronę zdjęciami sportowców korzystających ze sprzętu marki Proud w realistycznych, fitnessowych warunkach, co nadaje witrynie autentyczności. Witryna jest godna zaufania i atrakcyjna wizualnie. Z uwagi na sporą ilość produktów Proud stworzyliśmy katalogi i formularze, ułatwiające robienie zakupów i kontakt z producentem. Utworzyliśmy świetną podstawę do pozycjonowania i cieszymy się z udanej realizacji.

opublikowane:
2018.03.28

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych