Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Szkoła Hello

    Wizualizacja strony internetowej Szkoła Hello

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Szkoła Hello
Szkoła Hello

Hello to szkoła języka angielskiego istniejąca od 2002 roku. Swoją naukę opiera na metodzie Callana, czyli na konwersacjach, prowadzonych w nauczanym języku. Placówka proponuje szeroką ofertę kursów grupowych - dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także kursy indywidualne, kursy dla firm i kursy angielskiego w biznesie.

Nasze zadanie

Zadaniem naszym było stworzenie witryny prezentującej markę w sposób minimalistyczny i zgodny z najnowszymi trendami. Poza wypełnieniem serwisu bogatą treścią skupiliśmy się na utworzeniu dobrej podstawy do pozycjonowania. Stworzyliśmy test pozwalający użytkownikom sprawdzić swoje kompetencje, cennik w dwóch wersjach - prostej i rozbudowanej. Zawartość merytoryczną witryny, na którą składają się dokładne opisy sposobu nauczania i prezentacja kadry, przedstawiliśmy w ciekawej formie graficznej, dodatkowo użyliśmy efektów i animacji, aby uatrakcyjnić odbiór witryny dla potencjalnego klienta.

opublikowane:
2018.01.15

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych