Realizacja strony internetowej Wykromax - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Wykromax

    Wizualizacja strony internetowej Wykromax

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Wykromax
Wykromax

Wykromax jest cenionym w branży producentem wykrojników. Stosowane przez firmę nowoczesne technologie zainspirowały nas do stworzenia równie innowacyjnej strony internetowej. Efektem tych działań jest oryginalny design naszej realizacji i zastosowanie niestandardowych rozwiązań. Nowa strona przedsiębiorstwa stanowi teraz jego najlepszą wizytówkę.

Nasze zadanie

Ponad 30 letnie doświadczenie w produkcji wykrojników pozwoliło naszym klientom zbudować najsilniejszą markę w Polsce. Firma WYKROMAX produkuje wykrojniki dla największych polskich producentów obuwia. Ciągła chęć rozwoju skierowała właścicieli do naszej firmy.

 

Po zapoznaniu się z niezwykłą rzemieślniczo-artystyczną pracą zatrudnianych w firmie specjalistów uwieczniliśmy ich pracę oraz jej efekty na zdjęciach, których użyliśmy do wykonania najnowocześniejszej i najbardziej profesjonalnej identyfikacji wizualnej oraz strony internetowej w branży. Realizację wykonaliśmy w trzech językach dzięki czemu firma otworzyła się także na rynki zagraniczne, co pozwoliło na kontynuacje nieprzerwanego od 30 lat rozwoju.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych