Realizacja strony internetowej Zagórski Składy Opałowe - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Zagórski Składy Opałowe

    Wizualizacja strony internetowej Zagórski Składy Opałowe

Zagórski Składy Opałowe

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Zagórski Składy Opałowe
Zagórski Składy Opałowe

„Zagórski” Składy opałowe to firma zajmująca się sprzedażą detaliczną i hurtową węgla, miału oraz eko-groszku. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1996 roku i od tej pory znakomicie rozwija się w branży opałowej, stale poszerzając swój asortyment. Dzięki nam firma zyskała nowy, odświeżony wizerunek w sieci, a współpraca rozszerza się dalej. Materiały marketingowe, profesjonalne zdjęcia na stronie, nowe logo- to wszystko rezultaty naszej ciężkiej pracy.

Nasze zadanie

Przeszło 20 letnie doświadczenie w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży węgla w województwie Mazowieckim pozwoliło firmie Zagórski Składy Opałowe stać się liderem rynku. Idący z duchem czasu właściciele firmy wiedzący jak ważny jest marketing internetowy zgłosili się do nas, aby zaistnieć w świecie e-commerce. Wspólnie - łącząc ogromną wiedzę właścicieli na temat rynku, w którym działają oraz nasze doświadczenie stworzyliśmy wyróżniającą się spośród konkurencji witrynę pozwalającą na coś więcej niż tylko przedstawienie cen.

 

Dzięki zastosowaniu struktury One Page Site oraz odpowiedniego układu sekcji przedstawiliśmy wszystkie wartości przez lata wypracowane bardzo ciężką pracą, pozwoliliśmy klientom końcowym na zapoznanie się z marką naszego zleceniodawcy oraz zrozumienie jego przewagi nad konkurencją. Odpowiednio dobraną grafiką oraz zastosowanymi efektami w prosty, minimalistyczny oraz intuicyjny sposób budujemy zasłużony wizerunek naszego klienta, tak jak on dbając nawet o najdrobniejszy szczegół jak na przykład pomarańczowe podkreślenie tekstów nie wykraczające poza paletę określonych przez grafika barw.

opublikowane:
2016.12.06

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych