Najlepsi twórcy stron www w 2017 roku
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www ZIB
ZIB

ZIB (Zakład Instalacyjno-Budowlany) specjalizuje się w usługach instalacyjno-sanitarnych dla domów jedno- i wielorodzinnych, a także dla publicznych instytucji. Firma istnieje od roku 2000. Przez wszystkie lata swojej działalności zbudowała silną pozycję w branży, stale zdobywając nowych klientów i nawiązując współpracę z licznymi partnerami biznesowymi. Dynamiczny rozwój firmy spowodował znaczne poszerzenie oferty oraz zwiększył liczbę zrealizowanych produkcji.

Nasze zadanie

Profesjonalna i nowoczesna technologia, szeroki zakres działalności, a także wieloletnie doświadczenie i osiągnięcia firmy ZIB wymagały stworzenia informacyjnej strony, prezentującej największe jej atuty. Należało postawić na minimalizm i prostotę, by forma nie zakłócała bogatej treści, którą Klient miał do przekazania. Osiągnięcia ZIB-u przedstawiać miała strona internetowa w sposób przejrzysty i klarowny, ułatwiając tym samym dotarcie do szerszej grupy klientów.

opublikowane:
2017.12.01

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
NIP: 822 235 18 56
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych