Realizacja strony internetowej ZUP Walkiewicz - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej ZUP Walkiewicz

    Wizualizacja strony internetowej ZUP Walkiewicz

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www ZUP Walkiewicz
ZUP Walkiewicz

ZUP Walkiewicz to zakład usług pogrzebowych, który zajmuje się kompleksową organizacją pogrzebów i międzynarodowym przewozem zmarłych. Firma od ponad 20 lat zapewnia wsparcie klientom, będącym w trudnych sytuacjach osobistych. Posiada doświadczony zespół pracowników i specjalnie przystosowane samochody, spełniające wszelkie wymogi sanitarne. Wieloletnie istnienie firmy zapewnia profesjonalizm w organizacji pochówku i jest gwarancją wysokiej jakości, zaangażowania i taktu, który w tej branży jest kwestią niezwykle ważną.

Nasze zadanie

Dla ZUP Walkiewicz stworzyliśmy informacyjną witrynę, prezentującą wiarygodność marki i jej kompleksowość. Minimalizm i nowoczesność to cechy wyróżniające stronę. Oferta została przedstawiona w sposób prosty i czytelny. Zwróciliśmy szczególną uwagę na subtelność treści, podkreśliliśmy usługę “międzynarodowy transport zwłok”, która jest dla klienta usługą nadzwyczaj istotną i charakterystyczną. Użyliśmy delikatnych animacji i efektów, co wpłynęło korzystnie na efekt końcowy i stało się ułatwieniem dla użytkowników.

opublikowane:
2018.01.29

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych