#Z życia firmy - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

#Z życia firmy

 • Podsumowanie roku 2019! O tym, co zbudowaliśmy, a co spieprzyliśmy

  Zbyt szeroka perspektywa w opowieści sprawia, że nie ma wyraziście zarysowanych postaci, indywidualności, emocji i problemów. W szerokiej perspektywie można mówić o ogólnikach, pewnych tendencjach, statystykach. Moglibyśmy podsumować rok, pisząc o tym, co wydarzyło się w naszej branży w skali krajowej lub światowej - co wydarzyło się w marketingu, jakie nowe wytyczne przedstawili internetowi giganci tacy jak Google czy Facebook. Ale po co?

  czytaj więcej+
 • Kartki świąteczne do śmieci, czyli o naszym najnowszym fuck-upie

  Zaprojektowanie kartek świątecznych nie wydaje się niczym trudnym, ale spójrzmy na to inaczej: istnieją miliony najróżniejszych kartek, a większość z nich kojarzy się wyłącznie z taniością i kiczem. To niełatwe zaprojektować niebanalną kartkę świąteczną, dlatego potraktowaliśmy zalecenie jako ponadstandardowe wyzwanie. Stworzyliśmy kilka wersji, żeby wyłonić najlepszą. O wyborze zwycięzcy decydowała spora część naszego zespołu...

  czytaj więcej+
 • Nazwy firm - kreatywnie czy tendencyjnie? To zależy

  Ośrodki szkolenia kierowców to wprawdzie inna branża niż zakłady pogrzebowe, ale odbiór marki przez klienta i motywy wyboru danej firmy mogą być właściwie podobne. Całkiem różne od tych, którymi kierują się ludzie wybierający lokal na piwny wieczór czy miejsce na lunch, gdzie musi być oryginalnie, fancy i zachęcająco.

   

  czytaj więcej+
 • Wielki fuck-up załogi bcweb.pl, czyli kotek w Open Graphie

  Podobno nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. My robimy całkiem sporo, a nasze działania wcale nie są tak idealne, jak to często przedstawiamy w mediach społecznościowych. Na co dzień, jak każdy, przeżywamy małe porażki, o których mówić nie warto (dlatego nie mówimy), jednak w ostatnim czasie popełniliśmy błąd spektakularny i uznaliśmy, że należy o nim opowiedzieć...

  czytaj więcej+
 • Do trzech razy sztuka, czyli… bcweb.pl po raz trzeci na drugim!

  Open Solution to nasz partner, dzięki któremu wykonaliśmy setki stron i sklepów internetowych. To także organizator konkursu, który w tym roku po raz kolejny ocenił tysiące istniejących serwisów internetowych, by wskazać najlepsze i - ostatecznie - trzeci rok z rzędu przyznać nam w tym rankingu drugie miejsce.

  czytaj więcej+
 • Raz na wozie, raz na wozie - podsumowanie roku w bcweb.pl

  Okres świąteczny w bcweb.pl rozpoczął się dokładnie 22 listopada. Mówiąc konkretniej było to około godziny 9.00 czasu (już) zimowego podczas sączenia pierwszej biurowej czwartkowej kawy. Budziliśmy się powoli do życia, by zacząć pracę, przeciągaliśmy z rozmachem, strzykały nierozruszane po nocy stawy i kości, dzień był ponury i zimny.

  czytaj więcej+

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych