Realizacja strony internetowej - TSC - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Głowna sekcja strony projekt

TSC

TSC to międzynarodowy lider w branży papierniczej. Oferuje nowoczesne technologie, optymalne rozwiązania i szeroką ofertę. Firma istnieje na rynku od 1999 roku w Warszawie, chociaż swoje spółki ma także w Rosji i na Ukrainie. TSC tworzą specjaliści w dziedzinie rozwiązań systemów chemicznych dla przemysłu celulozowo-papierniczego. Cechuje ich praktyczna znajomość technologii produkcji papieru, a także wieloletnie - poparte sukcesami - doświadczenie. 20 lat istnienia na rynku i kwalifikacje załogi TSC są gwarancją wykonania projektów w najwyższym standardzie.

Nasze zadanie

Misją bcweb.pl było stworzenie dla TSC nie tylko nowej, nowoczesnej i minimalistycznej witryny internetowej, ale także świeżej, całkiem innowacyjnej identyfikacji wizualnej. Dokonaliśmy rewitalizacji logo firmy - uprościliśmy je, odświeżyliśmy, uczyniliśmy “lekkim”. W ramach zachowania spójności, w podobnej stylistyce wykonaliśmy stronę - jest przejrzysta, subtelna kolorystycznie, ale jednocześnie wyrazista i zapadająca w pamięć. Zastosowane rozwiązania sprawiły, że duże ilości treści na stronie są odpowiednio podzielone i sklasyfikowane, co nie daje efektu “przytłoczenia”. Całość zgodna jest z UX i najnowszymi trendami w branży.

opublikowane:
2019.07.29

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych