Tworzenie i projektowanie sklepów internetowych - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Sklepy internetowe

Bezpieczeństwo i niezawodność

Nasze sklepy internetowe tworzymy w oparciu o system Quick.Cart polskiej firmy OpenSolution. Rozwiązanie to, w przeciwieństwie do często używanych darmowych skryptów, oferuje niezawodność i bezpieczeństwo – każde rozszerzenie do systemu Quick.Cart jest dokładnie testowane i autoryzowane pod względem bezpieczeństwa przez twórców. Dzięki czemu uniknięto najczęstszej bolączki darmowych systemów e-commerce – luk bezpieczeństwa w dodatkach.

Integracje z zewnętrznymi systemami

Sklep internetowy często działa w oparciu o zewnętrze systemy. Quick.Cart oferuje integrację z 9 zewnętrznymi systemami płatności (DotPay, Przelewy24, PayU, eRaty, PayPal, MoneyBookers, Buckaroo.nl, eService, Transferuj.pl), systemem zarządzania wysyłkami kurierskimi Globkurier, synchronizację sprzedażny z Allegro, integrację z systemem obsługi newsletterów Freshmail.

Jeśli masz jakieś szczególne wymagania – nasi doświadczeni programiści z pewnością będą w stanie im sprostać.

Unikatowy design i wygoda użytkowania

Aby wybić się z tłumu, Twój sklep musi się wyróżniać. Każda nasza realizacja to unikatowy projekt graficzny – nigdy nie korzystamy z szablonów.

Atrakcyjny wygląd musi łączyć się z wygodą użytkowania, dlatego każdy nasz sklep tworzymy w oparciu o wiedzę z dziedziny User Experience - intuicyjna obsługa przekłada się na zwiększoną sprzedaż.

e-shop

Prostota obsługi – dla administratora i klienta

Mimo rozbudowanej funkcjonalności, nasze sklepy są proste w obsłudze – do zarządzania sprzedażą nie jest potrzebne wiedza specjalistyczna. Dla każdego z naszych klientów przeprowadzamy indywidualne szkolenie – wystarczy 30 minut, aby opanować tajniki obsługi systemu.

Dodatkowo, po zakończeniu szkolenia klient otrzymuje bezpośredni kontakt do swojego opiekuna oraz rozbudowaną instrukcję w formacie PDF objaśniającą wszelkie aspekty obsługi sklepu.

Widoczność w wynikach wyszukiwania Google

Wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania Google jest jednym z kluczowych elementów sukcesu sklepu internetowego. Dlatego też, na każdym etapie realizacji przykładamy szczególną uwagę do optymalizacji sklepu pod tym względem.

Używany przez nas skrypt Quick.Cart został skonstruowany zgodnie z najnowszymi standardami. Posiada on dobrze przygotowany kod źródłowy, mechanizm przyjaznych linków, indywidualne i dynamiczne ustalanie opisów META - dzięki temu wyszukiwarki internetowe nie mają problemu w dotarciu do treści zawartych na stronie i odpowiednim wyświetleniu jej w wynikach wyszukiwania.

Ważną kwestią są również teksty zamieszczone na stronie. Nasi doświadczeni copywriterzy komponują treści na stronę tak, aby odpowiednie nasycenie słów kluczowych czyniło ją atrakcyjną dla wyszukiwarek internetowych i zwiększało jej pozycję w wynikach wyszukiwania.

Co więcej, po uruchomieniu sklepu, jesteśmy w stanie zapewnić stały nadzór nad pozycją sklepu w wynikach Google i statystykami odwiedzin, a także wynikami konkurencji – dzięki temu możliwy jest nieustanny nadzór nad kondycją sklepu.

e-basket

Ochrona prawna

Na właścicieli sklepów internetowych czyha wiele pułapek prawnych - sklep musi być zgodny z prawem polskim i europejskim. Dzięki współpracy z firmą Legalnie w sieci, zapewnimy Ci spokojny sen – regulamin i zasady sprzedaży, wysyłki i obsługi klienta będą zgodne z wszelkimi standardami, a Ty będziesz mógł skupić się na zarabianiu pieniędzy.

Opieka powdrożeniowa

Zakończenie prac nad sklepem internetowym to dopiero początek owocnej współpracy. Nasi klienci mogą liczyć na szybką pomoc we wszelkich kwestiach związanych z obsługą systemu.

Jesteśmy również otwarci na wszelkie późniejsze modyfikacje i rozbudowę sklepu – Twój biznes będzie zawsze gotowy na dalszy rozwój.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
+48504 418 904
PON - SOB 9:00 - 18:00
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych