Tworzenie i projektowanie responsywnych stron internetowych - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.

Strony internetowe

System CMS - prostota i bezpieczeństwo

Bazą, na której opieramy swoje projekty jest system zarządzania treścią polskiej firmy OpenSolution. Charakteryzuje się on wyjątkową łatwością obsługi po stronie administratora. Dodatkowo do każdej realizacji przeprowadzamy szkolenie oraz udostępniamy instrukcję obsługi systemu, dzięki której użytkownik jest w stanie samodzielnie dokonywać wielu zmian na stronie. Warto poruszyć także kwestię bezpieczeństwa samego skryptu, którego spójność i stabilność jest większa niż darmowych rozwiązań takich jak wordpress czy joomla. Nie stosujemy darmowych systemów CMS typu Jooomla, WordPress, Drupal itp. Wymagają one częstych aktualizacji (ze względów bezpieczeństwa) i są powodem różnego rodzaju ataków, co znacznie uniemożliwia zagwarantowanie bezpieczeństwa.

opensolution wspolpraca cms

Projekt graficzny strony internetowej

Projekty graficzne stron internetowych, które tworzymy mają swój charakter. Każda z nich jest tworzona indywidualnie. Nie tworzymy stron na szablonach - nasi graficy to artyści. Co wyróżnia nas spośród konkurencji? Dbałość o detale oraz niesamowite zaangażowanie, którego efektem są nowoczesne i świetnie wyglądające strony www. Każda nasza strona jest projektowana pod UX design - projektowanie doświadczeń użytkownika.

opensolution wspolpraca cms

Współczesne standardy i responsywność

Nasze projekty charakteryzują się wysoką dbałością o jakość kodu. Zespół programistów przed uruchomieniem realizacji sprawdza jej zgodność z aktualnymi standardami organizacji W3C. Przeprowadzamy także audyt szybkości ładowania oraz dostępności na urządzeniach mobilnych. Dzięki takim praktykom gotowy projekt jest w stanie w 100% spełnić oczekiwania klienta. Każda z naszych realizacji wykonana jest w technologii RWD (Responsive Web Design), dzięki czemu strona dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana (smartfona, tabletu, laptopa czy komputera stacjonarnego).

opensolution wspolpraca cms

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach

Nasze realizacje osiągają wysokie pozycje w wyszukiwarkach. System posiada zestaw funkcji, które przyczyniają się do tego - m.in. dobrze przygotowany kod źródłowy, mechanizm przyjaznych linków, indywidualne i dynamiczne ustalanie opisów META itp. Przed uruchomieniem strony optymalizujemy witrynę, aby była przyjazna dla wyszukiwarki. Dodatkowo każdy z naszych klientów otrzymuje od nas zupełnie za darmo monitoring pozycji w wyszukiwarce Google dla kluczowych fraz. Menedżer tagów Google umożliwia dodawanie kodów marketingowych i analitycznych do witryn bez potrzeby angażowania programisty. Do każdej realizacji instalujemy Statystyki Google pozwalające analizować ruch użytkowników na stronie.

opensolution wspolpraca cms

Domena, serwer i poczta

W ramach realizacji zupełnie za darmo udostępniamy usługę hostingową wraz z utrzymaniem domeny na 1 rok. Uruchamiamy potrzebne skrzynki pocztowe oraz pomagamy je skonfigurować. Nie musisz się już o nic martwić, wszystko załatwimy za Ciebie. Dodatkowo serwery naszych dostawców gwarantują szybkość, niezawodność i bezawaryjność. Wybraliśmy je, bo są najlepsze!

opensolution wspolpraca cms

Pomoc powdrożeniowa

Po zakończeniu pracy nad stroną dbamy o to aby klient nie został sam. Po wykonaniu realizacji przeprowadzamy szkolenie z obsługi systemu. Dodatkowo po zakończeniu szkolenia klient otrzymuje bezpośredni kontakt do swojego opiekuna. Przesyłamy także instrukcję w formacie PDF, do której klient może zajrzeć w każdej chwili i nie będzie miał problemów nawet, gdy czegoś zapomni. Po zakończeniu realizacji istnieje możliwość rozbudowy samego systemu o nowe funkcjonalności.

opensolution wspolpraca cms

Etapy realizacji projektu strony www

 • 1

  Analiza potrzeb klienta i wycena projektu

  Na początku współpracy przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb klienta pozwalającą nam na zastosowanie optymalnych, indywidualnie dostosowanych rozwiązań.

 • 2

  Opracowanie konceptu

  Przed przystąpieniem do stworzenia projektu graficznego tworzymy oparty o porady SEO, naszą wiedzę z zakresu e-commerce oraz najnowsze trendy tworzenia witryn www pisemny koncept realizacji zawierający szczegółowy opis wyglądu i funkcjonowania witryny. Wtedy też przedstawiamy dokładną wycenę realizacji.

 • 3

  Przygotowanie niezbędnych materiałów

  Przed przystąpieniem do stworzenie projektu graficznego realizacji gromadzimy wszystkie niezbędne materiały takie jak: zdjęcia, teksty, księgę znaków, elementy identyfikacji wizualnej. Wszystko po to, aby wykonana realizacja spójnie z resztą identyfikacji we właściwy sposób reprezentowała markę naszego klienta w sieci.

 • 4

  Stworzenie projektu graficznego

  Po zaakceptowaniu konceptu rozpoczynamy tworzenie projektu graficznego witryny. Graficy wraz z account managerem na podstawie analizy, konceptu realizacji oraz zebranych materiałów wykonują propozycję indywidualnie dopasowaną do klienta.

 • 5

  Wdrożenie do systemu CMS

  Końcowym etapem tworzenia strony jest wdrożenie do systemu CMS. Ostatecznym wynikiem naszej pracy jest strona bądź sklep internetowy zgodny z zaakceptowanym projektem graficznym, działający według ustalonego konceptu.

 • 6

  Opieka powdrożeniowa

  Nasza współpraca nie kończy się na wdrożeniu realizacji. Pierwszy miesiąc jest okresem testowym, w którym zobowiązujemy się dokonywać wskazanych przez klienta drobnych zmian, jeśli takie wystąpią. Jednak to także nie koniec. Jesteśmy otwarci na dalszą, wieloletnią współpracę w zakresie naszych usług.

Call to action

Szukasz firmy która stworzy Twoją stronę internetową?
Dobrze trafiłeś! Zwiększ szansę na rozwój Twojego biznesu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych