Realizacja strony internetowej - Global One - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Global One

    Wizualizacja strony internetowej Global One

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Global One
Global One

Dbanie o cyberbezpieczeństwo, zarządzanie systemami teleinformatycznymi, budowa i integracja złożonych rozwiązań sieciowych oraz telekomunikacyjnych to priorytety firmy GlobalOne. Spółka istnieje w Polsce od ponad 10 lat i jest efektem kilkunastu lat korporacyjnych doświadczeń na rynku IT. Najwyższe kwalifikacje potwierdzone certyfikatami, doświadczenie, wiedza i długoletnia praktyka biznesowa wpływają na wysoką pozycję firmy w swojej branży.

 

Nasze zadanie

Celem było stworzenie serwisu minimalistycznego, nowoczesnego, zgodnego z najnowszymi trendami. Wyróżniająca się kolorystyką warstwa graficzna przyciąga uwagę - daje uczucie świeżości i przejrzystości. Witryna - zgodnie z założeniem - stała się świetną podstawą do pozycjonowania. Zastosowane animacje, efekty i film sprawiają, że strona jest żywa, a w połączeniu z zawartością merytoryczną skupioną na ofercie i prezentacji GlobalOne - również ciekawa i konkretna.

opublikowane:
2018.06.26

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych