Realizacja strony internetowej - Hostel Tandem - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Hostel Tandem

    Wizualizacja strony internetowej Hostel Tandem

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Hostel Tandem
Hostel Tandem

Tandem to hostel znajdujący się niecałe dwa kilometry od Pałacu Kultury w Warszawie. Właściciel oferuje 70 miejsc noclegowych w cichej - jak na stolicę - okolicy i przystępnych cenach, idealnych dla turystów zwiedzających Warszawę. Dogodna lokalizacja, miły personel i pobliski ogród są gwarancją udanego wypoczynku, a goście mają do dyspozycji grill, telewizor w każdym pokoju, możliwość wykupienia śniadania w niskiej cenie i dostęp do wszelkich urządzeń domowych.

Nasze zadanie

Stworzyliśmy witrynę, która ukazuje całą bogatą ofertę Hostelu Tandem. Chodziło o to, by była ona intuicyjna, łatwa w poruszaniu się, minimalistyczna i zachęcająca do skorzystania z usług hostelu. Tandem został szczegółowo opisany, oferta przedstawiona jest różnorodnie i ciekawie. Ważne było podkreślenie, że jest to miejsce idealne dla studentów i osób szukających taniego noclegu blisko ścisłego centrum Warszawy. Użyliśmy efektów i skryptów, aby prosta witryna robiła wrażenie i zapadała w pamięć.

opublikowane:
2019.05.20

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych