Realizacja strony internetowej - Mooodstudio - bcweb.pl
Nasza strona używa ciasteczek (cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Za pomocą ustawień przeglądarki możesz określić warunki ich przechowywania.
  • Wizualizacja strony internetowej Mooodstudio

    Wizualizacja strony internetowej Mooodstudio

Głowna sekcja strony projekt

  • Projekt graficzny strony www Mooodstudio
Mooodstudio

MooodStudio to pracownia architektoniczna założona przez Judytę Palę - artystkę i doktorantkę Wydziału Architektury na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i komercyjnych, a także produkcją małej architektury, tj. mebli i innych przedmiotów codziennego użytku. Międzynarodowe wieloletnie doświadczenie i pasja sprawiają, że każde dzieło wykonane przez MooodStudio charakteryzuje się unikatowym designem i nowoczesnym konceptem.

 

Nasze zadanie

Stworzyliśmy witrynę minimalistyczną i nowoczesną, choć nie do końca standardową. Artystyczna branża naszej Klientki pozwoliła nam rozwinąć skrzydła i stworzyć stronę inną, wyjątkową, bardziej hermetyczną. Przedstawiliśmy firmę i samą postać naszej Klientki w sposób czytelny i wyróżniający jej najważniejsze cechy. Witryna jest funkcjonalna, odpowiednio zoptymalizowana, w ciekawy sposób ukazująca ofertę. Ma dwie wersje językowe, bloga i rozbudowany formularz kontaktowy.

opublikowane:
2018.08.03

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Agencja Marketingowa Filip Bartnicki
NIP: 822 235 18 56
W sprawie pracy zapraszamy do kontaktu pod adresem: 
rekrutacja@bcweb.pl
Chcesz zacząć?

Czekamy na wiadomość!

informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
informacją o administratorze i przetwarzaniu danych